Ana sayfa Donanım Jabra ile annelere iletişim özgürlüğü

Jabra ile annelere iletişim özgürlüğü

0

İletişimi konforlu ve keyifli hale getirebilirsiniz

Anneler Günü”nde annenize hediye edeceğiniz uygun fiyatlı, şık ve kullanışlı bir Jabra Bluetooth kulaklık ile annenize gittiği her yerde elinde cep telefonu taşımadan rahat iletişim kurma ve keyifle müzik dinleme olanağı sunuyor.
 
Şık ve zarif Jabra Stone
Şarj standı üzerindeki boşluğa yerleştirdiğinizde avucunuza sığacak boyutlarda siyah bir taş gibi görünen Jabra Stone; yenilikçi görünümü, şık ve ince tasarımı ile göz dolduruyor. Sadece 7 gram ağırlığı ve yumuşak yastıklı yüzeyi ile Jabra Stone kulağınızda olduğunu unutturacak kadar rahat. Noise Blackout Extreme gürültü önleme teknolojisi ile dışarıdan gelen gürültüyü duymadan karşı tarafla rahatlıkla görüşme olanağı sunan Jabra Stone, aynı anda iki farklı Bluetooth destekli cihaza bağlanabiliyor ve A2DP destekli mobil müzik cihazlarından kaliteli ses aktarımı yapabiliyor. 8 saat konuşma, 12 gün bekleme süresi bulunan cihazın görünmez dokunmatik ses kontrolü sayesinde ses ayarı cihazın üst bölümüne sadece parmağınızı sürerek kolayca yapılabiliyor. Fiyatı: 219 TL (KDV dahil)
 
 

 

  Jabra HALO ile müziğe doy!

Modern ve etkileyici tasarımıyla göz kamaştıran Jabra HALO, hem kablolu hem de kablosuz kullanım olanağı tanıyor. Cep telefonu, MP3çalar, dizüstü bilgisayar ve hatta televizyona bağlanabilen Jabra HALO, kristal netliğinde ses kalitesi, sezgisel açma/kapama fonksiyonu, dokunmatik ses kontrolü, katlanabilir kafa bandı ve sadece 80 gram ağırlığı ile müziği gittiği her yerde yanında taşımak isteyenler için ideal bir cihaz. Kulaklığın yan tarafında bulunan dokunmatik kontrol paneli ile ses uzaktan yükseltip alçaltılabiliyor.

 

Cep telefonuna arama geldiğinde cihaz müziği otomatik olarak durdurarak gelen aramayı kabul etmenizi sağlıyor. çevredeki rahatsız edici sesleri gizleyen Noise Blackout™, ses veya müziğin kalitesini dijital olarak yükselterek sesin kalitesini mükemmelleştiren DSP (Dijital Sinyal İşleme) ve gelen ses seviyesini kontrol eden Audio Shock Protection özellikleri ile Jabra HALO, sesin her iki tarafa da yüksek kalitede ve doğal haliyle ulaşmasını sağlıyor. Fiyatı: 209 TL (KDV Dahil)

Jabra Clipper ile kablosuz müzik ve görüşme keyfi

Cep telefonu ve MP3çalara kablosuz olarak aynı anda bağlanabilen Jabra Clipper sayesinde artık telefon çaldığında MP3çalar ile cep telefonu arasında gidip gelmek zorunda kalmadan görüşmelerini gerçekleştirebileceksiniz. çokluişlem düğmesine tek dokunuşla müziği durdurabilecek, sesi kısabilecek ya da parka değiştirebileceksiniz. Sadece 20 gram ağırlığındaki Jabra Clipper”ı ceketinize, çantanızın askısına ya da bluzunuzun kenarına takarak hareket özgürlüğüne de kavuşacaksınız. Fiyatı: 94,90 TL (KDV dahil)
 
 

 

  Jabra BT 2035 ile kablosuz iletişim çok rahat
Gerçekten rahat bir şekilde eller serbest iletişim ve kolay kullanım olanağı sunan Jabra BT2035 ile telefonda konuşurken diğer işlerinizi de rahatlıkla sürdürebileceksiniz. Cihaz sezgisel operasyon, güçlendirilmiş ses kalitesi ve kulağa rahat oturma özellikleri ile en iyi dostunuz olacak. Sadece 11 gram ağırlığındaki kulaklığın 7 saate kadar konuşma, 200 saate kadar bekleme süresi bulunuyor. Jabra BT2035 34.90 TL”den satışa sunuluyor. Fiyatı: 34,90 TL (KDV dahil)
 

 

Jabra BT3030: Müzik ve sohbet sokaklarla buluşuyor
Jabra”nın şık Bluetooth stereo kulaklığı Jabra BT3030, cep telefonu ve MP3çalar gibi cihazlardan müzik dinleyebilmenizi sağlıyor. Size sadece cep telefonuna dokunmadan kablosuz biçimde istediği gibi uzaktan müzik çalmak, durdurmak ve parça değiştirmek kalıyor. çağrı alındığında müzik otomatik olarak duruyor, konuşma bittiğinde kaldığı yerden yeniden başlıyor. Asker künyesini andıran Jabra BT3030, boyna asılabiliyor ya da kıyafet klipsi ile kullanılabiliyor. Kulaklığın 7 saat müzik dinleme süresi, 8 saat konuşma süresi bulunuyor. Fiyatı: 129 TL (KDV dahil)

 

 

 

Fiyatları 39,90TL. ile 219TL. arasında değişen Jabra Bluetooth kulaklıkları TESAN, TeknoSA, Vatan, Metro ve anlaşmalı GSM satış noktalarında bulabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here