Ana sayfa Donanım Jabra Clibber

Jabra Clibber

0

Bluetooth teknolojisi, şık tasarımla buluşuyor.
 

Jabra, Clipper modelinin birbirinden çarpıcı yeni renk seçeneklerini teknoloji severlerin beğenisine yakın zaman önce sunmuştu. Bizlerde siyahın yanı sıra; beyaz, turuncu, turkuaz ve pembe olmak üzere toplam beş farklı renk seçeneğiyle sunulan bu sevimli aygıtları test ettik. Hem mobil telefonlarınızla, tabletlerinizle Bluetooth teknolojisiyle eşleşebilen Jabra Clipper”lar, müzik dinleme ve telefon görüşmelerini daha konforlu hale getiriyor. üstelik çok net ve pürüzsüz bir ses sunumunu da ardına alarak.
 

 
Clipper, müziğinizi dinlerken arama geldiğinde sizi uyarıyor, hemen ardından tek tuşla cevaplama yapabiliyorsunuz. Konuşmanızı gerçekleştirdikten sonra da tekrar müziğinize otomatik olarak kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Clipper”la eşleştirdiğiniz cihazın 10 metre uzağında dahi görüşmenize devam edebilme imkanınız var. Altı saate kadar konuşma süresi sunan Jabra Clipper”ın estetik görünümünün yanında hafifliği de harika: Sadece 20 gram.
www.jabra.com
Artıları: Şık tasarım, üstün ses performansı
Eksileri:
Puan: 96

Macline satın alma:
Jabra Clipper, müzik dinleme ve telefon görüşmelerini daha konforlu hale getiriyor. üstelik çok net ve pürüzsüz bir ses sunumunu da ardına alarak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here