Ana sayfa Donanım J-Lo-Harman Kardon bir arada!

J-Lo-Harman Kardon bir arada!

0

Harman Kardon”un yeni BDS *70 Serisinin reklam yüzü Jeniffer Lopez oldu…

ünlü şarkıcı ve aktris Jennifer Lopez zarif tasarım özelliğinin yanı sıra uyumlu bir TV ile eşleştirildiğinde etkileyici 3D keyfi verebilen 3D Blu-Ray disk oynatıcılı kompakt ses sistemi Harman Kardon BDS 70″in tanıtım çalışmalarında yer aldı. Sistemin çarpıcı özellikleri ise şöyle: BDS *70 serisi 6 farklı modelden oluşur; 2.1 kanal özelliğine sahip BDS 370 ve BDS 470, 3.1 kanal özelliğine sahip BDS 670, 5.1 kanal özelliğine sahip BDS 770, BDS 776 ve BDS 870. BDS serisi modelleriyle her eve güçlü ses performansı ve şık tasarım kombinasyonunu birlikte sunuyor.

 

2*65 Watt ses çıkışı verebilen BDS 270 Blu-ray disk alıcısı 2.1 kanal ses sistemlerinin kalbidir.

Aynı şekilde kanal başına 65 watt ses çıkışı veren BDS 570 disk alıcısı da 5.1 kanal ses sistemlerinin kalbidir. BDS 570″in diğer bir özelliği ise EzSet/EQ ses kalibrasyon teknolojisine sahip olmasıdır.

Bu teknoloji kişiye özel ve oda şartlarına uygun olarak her hoparlörün ses seviyesini otomatik olarak ayarlamayı sağlar. BDS 270 ve BDS 570 receiver”ları tek başına da satılır, hoparlör setine sahip

tüketiciler için ideal çözümler sunar. Harman Kardon BDS *70 serisi güçlü performans ve güzel tasarımın çarpıcı bileşiminden oluşan yüksek kalitede ses talep eden tüketicilere sunulmuş ideal ses sistemleridir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here