Ana sayfa Haber İzmir’in dünü ve bugünü fotoğraf yarışması

İzmir’in dünü ve bugünü fotoğraf yarışması

0

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde 7 yıldır kutlanmakta olan İnternet Haftası etkinliklerinde, pek çok etkinliğin yanı sıra bir fotoğraf yarışması gerçekleştirildi

Nitelikli, bilinçli ve güvenli internet kullanımı, öğrenme etkinliklerinde internet kullanımı, engelliler için internetin yararları gibi konuları işleyerek özellikle eğitim ortamlarında yaygınlaştırmaya çalışan İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, “İzmir’in Dünü Bugünü” konulu 4. Fotoğraf Yarışması”nı gerçekleştirdi.
 

öğrencilerden, dünden bu güne İzmir’in eski ve aynı açıdan çekilmiş fotoğrafını ve de iki fotoğraf arasındaki farkı bir metin yazarak yarışmaya katılmaları istendi. ödül alan öğrenciler şöyle sıralandı… Liselerarası yarışma: 1. Hatice Akgündüz, 2. Fethullah Türker, 3. Gökçe öztürk. Ortaöğretim: 1. Berfu Alev, 2. Damla Kobak, 3. Cihan özbay. İlköğretim: 1. Berfin Can, 2. İrem Buse çakır, 3. Gamze Burkan. Yerimiz sınırlı olduğu için tüm fotoğraflara ve öykülerine yer veremiyoruz, ama dereceye giren öğrenciler ile tüm katılımcıları kutluyoruz.

http://izmirinternethaftasi.org/
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here