Ana sayfa Sektörden İttifak Holding Acron ile dijitalleşiyor

İttifak Holding Acron ile dijitalleşiyor

0

Acron“un, dijital dönüşüm odaklı danışmanlık hizmetleri, Türkiye”nin en önemli markalarıyla gerçekleştirilen iş birlikleri ile daha geniş bir perspektif kazanıyor. Bilgi teknolojileriyle verimliliğin artırılması özelinde markalara bu anlamda önemli katkılar sağlamayı hedefleyen Acron Bilişim, bu vizyonun önemli sac ayaklarından biri olan SAP sistemlerini, markalara en efektif şekilde adapte ediyor. Bu önemli sektörel iş birliklerinin sonuncusu ise İttifak Holding ile gerçekleştirildi.

Acron Bilişim Stratejik Endüstriler Direktörü İsmail Yiğit, İttifak Holding”le gerçekleştirilen iş birliğini değerlendirirken, “ülkemizin farklı sektörlerini domine eden büyük markaların dijitalleşme ihtiyaçları, her geçen gün daha belirgin bir şekilde kendisini gösteriyor. İş süreçlerinin en temel gereksinimleri olan hız, verimlilik ve güvenlik gibi segmentlerde, kurumsal teknolojinin doğru şekilde adapte edilmesi artık her zamankinden daha önemli. Bu anlamda Türkiye”nin en önemli holdinglerinden İttifak”la yaptığımız iş birliğini çok önemsiyoruz” dedi.

Şubat 2017″de başlayan projenin, hedeflenen bitiş tarihi ise Ocak 2018  olarak açıklandı.

Acron Bilişim, İttifak Holding”le S4Hana SAP Retail sistemine ek olarak proje kapsamında; kasa ve kampanya süreçlerinin yönetildiği CAR (Customer Activity Repository) ve CRM ürünleri, e-ticaret satışlarının yönetimi için HYBRIS ürünü, mağaza/dağıtım merkezi ve AVM kiralama süreçleri yönetimi için FX-RE,  raporlamalar için BW/BO ürünleri, tüm entegrasyonlar için PO (Process Orchestration) ürünü, İttifak Holding şirketlerinin bütçe planlanlama, konsolidasyon, nakit akışı ve hazine risk yönetimi süreçleri için BPC, CM, TRM ürünleri ile tüm e-dönüşüm (e-fatura, e-arşiv, e-defter) ürünlerinin implementasyonunu gerçekleştirilecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here