Ana sayfa Mobil İşte yepyeni BlackBerry Curve

İşte yepyeni BlackBerry Curve

0

Şık, hızlı ve kullanımı kolay akıllı telefonlar, yeni nesil BlackBerry 7 OS işletim sistemine sahip olup kullanıcıya akıcı bir mobil sosyal deneyim sunuyor

Yeni BlackBerry akıllı telefon modelleri, telefonlarını veya mevcut BlackBerry Curve akıllı telefonlarını kullanımı kolay, daha kapsamlı özelliklere sahip, sosyal ağ bağlantılı, uygun fiyatlı bir akıllı telefonla değiştirmek isteyen global cep telefonu pazarındaki geniş ve önemli bir kullanıcı kesimi için özel olarak tasarlandı.
Yeni BlackBerry Curve akıllı telefonlar ince, zarif ve güzel. Hızlı ve hatasız bir yazım deneyimi sunmak için rahat ve ikonik bir klavyeye, kolay ve tek elle navigasyon içinse optik bir trackpad”e sahip olan yeni akıllı telefonlar, GPS ve Wi-Fi® desteğinin yanı sıra fotoğraf çekip sosyal ağlarda anında paylaşma olanağı sunan flaşlı ve video kayıt özelliğine sahip 5 MP bir kameraya da sahip. MicroSD/SDHC yuvası ise 32 GB”a kadar hafıza kartlarını destekliyor.

 

 

Yeni Nesil BlackBerry 7 OS
BlackBerry 7, daha hızlı ve akıcı bir web tarama deneyimi sağlamak amacıyla gelişmiş WebKit tarayıcı motorunun iyileştirilmiş performansı ile yeni BlackBerry Curve akıllı telefonlarındaki donanım özelliklerini bir arada sağlayan bir BlackBerry tarayıcısı sunuyor.
 

BlackBerry 7 işletim sistemi artırılmış verimlilik ve uyumluluk için yüklenmiş olarak sunulan çok sayıda uygulama ve entegre işlevsellik özelliklerine de sahip. Güçlü doküman düzenleme özelliği ve cihazın içine yüklenmiş olarak gelen PDF doküman görüntüleme özelliğiyle Documents To Go”nun Premium versiyonu artık ücretsiz olarak BlackBerry akıllı telefonlarda sunuluyor. Telefona yüklenmiş olarak gelen BlackBerry Protect uygulaması ise, kişisel bilgilerin bulut ağında yedeklenmesi ve güvende olmasıyla kullanıcılara rahat nefes aldırıyor. 2 Mayıs 2011″de duyurulan ve şirketlerin BT departmanlarının ileri güvenlik ve BT kontrollerinden ödün vermeden kullanıcıların hem işte hem de özel hayatlarında BlackBerry akıllı telefon deneyiminden tamamıyla yararlanmalarını sağlayan BlackBerry® Balance artık BlackBerry 7″ye sahip BlackBerry akıllı telefonlara entegre olarak geliyor. Ayrıca, popüler olan kapsamlı araştırma kabiliyetine artık ses komutu ile araştırma özelliği de eklendi. Kullanıcılar artık internette veya telefonlarında yapmak istedikleri herhangi bir araştırmayı ses komutu ile yapabiliyor.

BlackBerry Curve 9250, 9360 ve 9370 akıllı telefonlarının Kanada”daki operatörlerle bu ay içerisinde; dünya çapındaki diğer operatörlerle ise Eylül ayından itibaren sunulması bekleniyor. Tarih ve cihaz fiyatlandırma bilgileri ise RIM”in iş ortakları ile birlikte önümüzdeki dönemlerde duyurulacak.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here