Ana sayfa Mobil İşte iPhone 4S”in Türkiye’deki satış fiyatı!

İşte iPhone 4S”in Türkiye’deki satış fiyatı!

0

GittiGidiyor’da iPhone 4S Satışları Başladı!

 

Online Alışveriş Sitesileri Sahibinden ve GittiGidiyor”da iPhone4S”in 16 GB modeli 2.109 TL, 32 GB modeli 2.350 TL, iPhone 4S 64 GB modeli 2.590 TL”ye satılıyor.

önceki gün Amerika, Avustralya, Kanada, Fransa, Almanya, Japonya ve İngiltere gibi ülkelerde satışa çıkarılan ürün bir gün sonra GittiGidiyor”da satışa sunuldu. Online alışveriş sitesinde 500′e yakın iPhone 4S satışı var.

iphone 4S

gittigidiyor.com”da satışa çıkarılan ürünler bu siteye üye olan kişiler ve kurumlar tarafından satılıyor. Gittigidiyor.com”un Marka, Halkla İlişkiler ve İletişim Yöneticisi Ozan Tatar, 4 bin kategoride 3 milyona yakın ürünün sitelerinde satıldığını belirterek, “Sitemizde 3-9 Ekim tarihleri arası en çok aranan ürün iPhone4S oldu” dedi.
 

“İş modelimize göre diğer sitelere göre avantajlı konumumuz var” diyen Tatar şöyle devam etti: “üyelerimiz çok aktif. iPad satışı da ilk olarak bizde olmuştu. ürün teslim edilmeden önce para bizim hesabımızda bloke ediliyor. ürün teslim edildiği zaman ürünü satan kişiye para yollanır.”

iPhone4S”in 16 GB modeli 2.109 TL, 32 GB modeli 2.350 TL, iPhone 4S 64 GB modeli 2.590 TL”ye satılıyor. ürünün 4 gün ile 10 gün arasında süreyle ulaştırılabileceği kaydedildi.

İlk satışa çıkan ürünler kilitli. Yani Vodafone, Avea ve Turkcell operatörlerinden birini kullanmak için kilidinin Türkiye”de kırdırılması gerekiyor. Kilitsiz modelinin kasımda çıkacağını duyuran gittigidiyor.com”da üyelerin satışa çıkardığı iPhone4S sayısı 500″e yakın.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here