Ana sayfa Haber İşte “Boring” lav silahıyla kameraya koşan Elon Musk!

İşte “Boring” lav silahıyla kameraya koşan Elon Musk!

0

Boring Company lav silahı, sadece 500 dolara satışta!

Tesla ve SpaceX’in kurucusu Elon Musk, yine sahibi olduğu ve şuan için trafik sorunun çözmeyi hedefleyen Boring Company logolu şapkalarını kısa bir süre önce satışa çıkarmış ve gelen yoğun talep karşısında kendisini bir süre “şapka satıcısı” olarka tanıtmıştı. Şapkalarınn tükenmesinin ardından Twitter hesabından yaptığı duyuruyla bir sonraki ürünlerinin bir lav silahı, yani “flamethrower” olacağını söyleyen Musk, sanıyoruz ki bu vaadi yerine getirmek için çalışmaların son aşamasına gelmiş durumda.

Boring Company Tünel Kazıcı

Instagram hesabında paylaştığı bir gönderide genç milyarder, Boring Company lav silahıyla birlikte arka planda yer alan Dünya ve Mars tablolarından kameramana karşı alev püskürterek koşuyor. 

Geçen yıl 50 bin şapka satışına ulaşırlarsa Boring Company logolu bir lav silahı satacaklarını söyleyen Musk, Aralık ayında bu sayıya ulaşılınca lav silahının yakında geldiğini Twitter üzerinden paylaşmıştı. Lav silahı, bu sayfa üzerinden 500 dolarlık fiyat etiketiyle ön sipariş almaya başladı. Firma ayrıca “havalı bir sticker” ile gelen aşırı yüksek fiyatlandırılmış bir yangın söndürücüyü de satışa sunmuş durumda.

Elon Musk, Instagram gönderisinin altında evde denemeyin kıvamında “Bunu yapmayın. Bir de, şunu belirtmek isterim ki lav silahı berbat bir fikir. Asla bunlardan birini satın almayın. Eğlenceyi sevenler hariç.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here