Ana sayfa Haber İstanbul Üniversitesi Bahar Şenlikleri başladı

İstanbul Üniversitesi Bahar Şenlikleri başladı

0

İstanbul üniversitesi Bahar Şenlikleri Athena konseri ile başladı. önümüzdeki günlerde etkinlikler kapsamında Ogün Sanlısoy, Mustafa Ceceli, Kolpa, Akçay Karaazmak, Kubat, Kırmızı, Aydilge ve Duman sahne alacak

İstanbul üniversitesi öğrenci Kültür Merkezi ve öğrenci kulüpleri tarafından düzenlenen ücretsiz bahar şenliği İü Bahar Şenliği 2012, 8 Mayıs 2012 Salı günü etkinliklerle başladı. İü Avcılar Yerleşkesi”nde organize edilen şenliğin ilk gününde öğrenciler, Athena konseri ile eğlendi, sınav öncesi stres attı.
 

İü Bahar Şenliği 2012 ilk günü tiyatro oyunu, dans gösterileri, müzik dinletileri, bisiklet yarışı etkinlikleri gerçekleştirildi, resim-heykel sergisi açıldı. öğrenciler, akşam saatlerinde DJ Erkan Şen eşliğinde eğlendi. Açılış kutlaması için yapılan havai fişek gösterisinin ardından, saat 21″de Athena sahne aldı. Hareketli şarkıları ve renkli sahne şovuyla muhteşem bir konser veren Athena”yı yaklaşık 45.000 kişi dinledi. İü Menza”nın arka alandaki parkı dolduran öğrenciler, saat 23.00″a kadar müziğin tadını çıkardı.

Her yıl olduğu İü Bahar Şenliği 2012 yine dop dolu. İü Bahar Şenliği 2012 kapsamında, 9 Mayıs”ta Ogün Sanlısoy ve Mustafa Ceceli; 10 Mayıs”ta Kolpa ve Atiye; 11 Mayıs”ta Akçay Karaazmak ve Kubat; 12 Mayıs”ta Kırmızı, Aydilge ve Duman sahne alacak.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here