Ana sayfa İnternet İstanbul ile Bursa arası deniz uçağı seferleri başlıyor!

İstanbul ile Bursa arası deniz uçağı seferleri başlıyor!

0

İstanbul ile Bursa arasını 18 dakikaya indiren deniz uçağı seferleri, 1 Nisan”da karşılıklı 2 sefer olarak başlıyor

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım şirketi Bursa Ulaşım A.Ş. tarafından Haliç -Gemlik arasında karşılıklı olarak düzenlenecek deniz uçağı seferlerinin tanıtımı Haliç’teki iskelede gerçekleştirildi.
İstanbul – Gemlik deniz uçağı seferlerinde Gemlik”teki yer hizmetlerinin verileceği limandaki binalar modernize edildi ve deniz uçağının yanaşacağı özel iskele yapıldı. Son prosedürlerin de tamamlanmasının ardından tarifeleri seferlerin 1 Nisan”da başlatılması kararlaştırıldı.

Seferler haftanın her günü karşılıklı iki tur olarak planlandı. Buna göre, Haliç”te Kadir Has üniversitesi Caddesi”ndeki İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Tesisleri”nin yanındaki iskeleden ilk uçuş 1 Nisan”da saat 08.30 ve aynı gün ikinci tur ise saat 18.00″da yapılacak. Gemlik limanından uçuşlarda sabah 09.15, akşam ise saat 18.45 olarak belirlendi. Sadece 1 Nisan”da ilk gün olması nedeniyle Gemlik”ten ilk uçuş saat 11.00″da gerçekleştirilecek.
Bu arada deniz uçağı seferleri için biletler de satışa çıktı. Bursa – İstanbul arasında 100 TL bedelle 18 dakikada ulaşım imkanından yararlanmak isteyenler Burulaş”ın burulas.com.tr adresli web sitesi ‘nden veya 444 99 16 numaralı telefondan biletlerini alabilecekler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here