Ana sayfa Mobil İstanbul Cebinizde !

İstanbul Cebinizde !

0
İstanbul”da hangi gün, nerede, hangi etkinlik olduğunu ya da şehirde hangi restoranda sevdiğiniz bir mutfağın yemeklerini yiyebileceğinizi merak mı ediyorsunuz? Bu bilgilere zahmetsizce ulaşmanız artık mümkün! istanbul.com iPhone uygulaması, İstanbul”da ne oluyorsa cebinize taşıyor.

 

 

İstanbul”un eğlence, yeme-içme ve kültür-sanat hayatıyla ilgili her türlü güncel bilgiye istanbul.com “iPhone” uygulamasıyla kolayca ulaşabilirsiniz. Uygulama bunların yanı sıra hava durumu ve online harita gibi hizmetler de sunuyor. istanbul.com iPhone uygulaması birkaç başlıkta hayatınızı kolaylaştırıyor. Peki, uygulamada neler mi var?

“İstanbul”da Bugün” bölümü altında yer alan Konser&Parti, Sinema, Tiyatro, Opera&Bale ve Sergi kategorileri sayesinde şehrin kültür-sanat hayatına ait tüm detaylara zahmetsizce erişmeniz mümkün. Her türlü etkinliğin detaylı bilgisi, etkinlik saati, yeri, iletişim bilgileri ve fiyatını bu sayfalardan takip edilebilirsiniz.

Sinema ; istanbul.com sinemaseverleri de unutmadı. Vizyona giren tüm filmlerin içerik detaylarını ve sinema seans bilgilerini “bugün” bölümünün altındaki sinema kategorisinden izleyebilirsiniz.
 

 

 

“Etkinlik takvimi”; sadece bugünün değil, gelecekte dilediğiniz bir günün etkinliklerine de ulaşma imkânı veriyor. Tek yapmanız gereken takvimden istediğiniz günü ve etkinlik türünü seçmek.

“Mekân rehberi”; Şehrin yeme-içme ve eğlence hayatının kalbinde yer alan tüm mekânların adres ve iletişim bilgileri de istanbul.com iPhone uygulamasında yer alıyor. örneğin Beyoğlu”nda İtalyan yemekleri yiyebileceğiniz bir restoran mı arıyorsunuz? Yapmanız gereken tek şey Beyoğlu – İtalyan mutfağı barını seçmek. İlgili mutfak kategorisine ait tüm restoranlar, gece kulüpleri, barlar, publar, meyhaneler, cafe ve lounge”lar, şarapevleri kısacası şehirde arayacağınız tüm mekânlar elinizin altında. üstelik semte göre de arama yapabilirsiniz.

Online Harita ; İncelemesi oldukça keyifli olan “online harita”da; bulunduğunuz lokasyonu harita üzerinden görebilirsiniz. Online haritanın kapsamı yakında daha da genişleyecek.

“Hava Durumu”da ise katılacağınız etkinliklere hazırlıksız yakalanmamanız için 3 günlük ayrıntılı hava durumu da uygulamanın içine eklenmiş olarak geliyor.
Günün Fotoğrafı; Bir İstanbullu olarak her gün yepyeni bir İstanbul fotoğrafını ilk gören siz olacaksınız.

çok kısa bir süre önce yayına başlayan istanbul.com iPhone uygulaması, büyük bir ilgiyle karşılandı. Uygulama, App Store’da en püpüler “Top 25” listesine girerken, Lifestyle kategorisinde birinci sıraya yükseldi.

Siz de uygulamayı ücretsiz olarak iPhone’nunuza kurun. İstanbul’dan ve İstanbul”da gerçekleşen tüm etkinlik bilgilerinden öncelikli olarak haberdar olun!

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here