Ana sayfa İnternet Iron Man 3 oyuncakları çocuklarla buluşuyor!

Iron Man 3 oyuncakları çocuklarla buluşuyor!

0

Filmden ilham alan ve Iron Man macerasını daha gerçekçi hale getiren bu yeni oyuncaklarla artık herkes bir süper kahraman olabilir!

Iron Man”in büyük ilgi gören ilk iki filminin ardından “Iron Man 3”, 3 Mayıs”ta gösterime giriyor.

çocuklar da Iron Man 3 macerasının heyecanını kahramanın figür, araç ve “role play” kategorilerindeki oyuncaklarıyla kendi dünyalarına taşıyabilecek.
 

 

Hasbro, Iron Man oyuncaklarına yepyeni bir seri getiriyor: Iron Man Assemblers Figür.

Assemblers aksiyon figürleri, birbirleriyle değiş tokuş yapılabilir zırh ve silah sistemlerine sahip. Iron Man 3 filminde Tony Stark”ın giydiği zırhtan esinlenen bu yenilikle, Iron Man Assemblers Figür”ün başı, kolları, ayakları ve silahları ayrılabiliyor; çocuklar da bu figürlerle yüzlerce farklı kombinasyon yaratabiliyor ve kendi özel figürlerini oluşturabiliyor.
Iron Man Assemblers Figürleri”nin çoğu ile uyumlu olan Iron Man özel Görev Aracı”nda figür, aracın önünden fırlıyor ve mücadeleye katılıyor. Silahlar figüre ve araca takılabiliyor.

Iron Man oyuncak serisinin bir yeni ürünü de Elektronik Disk Fırlatıcı. Yeni Iron Man Elektronik Disk Fırlatıcı, filmden ilham alınarak hazırlanan tasarımı ve otomatik disk fırlatma özelliğiyle her yaştan çocuğu etkileyecek. Disk Fırlatıcı”nın atış mesafesi 6 metreden fazla. Kutuya 10 disk dahil.

Elektronik Başlık ise bugüne kadarki en yüksek teknolojiye sahip Iron Man Elektronik Başlığı! çocuklar aynı Iron Man gibi düşmanlarından kimliklerini saklamak için bu başlığı takabilir! Işıklı gözler ve hedef sistemi çocukların daha isabetli atışlar yapmalarını sağlıyor ve onlara unutulmaz bir Iron Man deneyimi yaşatıyor. özel ses efektleri ve Iron Man 3 filminden konuşmalar macerayı çok daha gerçekçi bir hale getiriyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here