Ana sayfa Donanım IRIScan Anywhere 3 WiFi testte!

IRIScan Anywhere 3 WiFi testte!

0

Ultra-taşınabilir ve Wi-Fi özellikli tarayıcı IRIScan Anywhere 3 WiFi“ı test merkezimizde ağırladık. Tarama ihtiyacına yönelik geliştirilen ve 330 gramlık ağırlığı sayesinde mobilite kavramına getirdiği bakış açısıyla beğenimizi kazanan bu aygıt, Türkiye”deki seyahat ağırlıklı şekilde ve en genel tanımıyla sürekli hareket halinde çalışan kimseler için bir hayli yenilikçi bir çözüm durumunda. Küçük bir omuz çantasında bile taşınabilmesi mümkün.

Aygıt, mobil olarak çalışan ama gittiği her yerde de renkli/siyah-beyaz tarama işlemine ihtiyaç duyan kişiler için ideal. özellikle seyahatlerde doküman birikmesini engelleyen ve uçakta dahi 300-600-1200dpi çözünürlükte tarama yapabilen LCD ekranlı IRIScan Anywhere 3 WiFi, kablosuz ağ desteği sayesinde taranan dokümanları her yerde, her zaman paylaşma olanağı sağlıyor. Dakikada 8 sayfa tarayabilen boyutu küçük ama güçlü tarayıcı, MicroSD kart desteği ile taranan dokümanları arşivleyebiliyor. Kartvizitten dosyaya kadar geniş bir ölçekte tarama yapabilen cihaz; taramaları otomatik olarak belleğine kaydediyor. Maksimum A4 boyutlu belgeleri tarıyor. USB kablo ile şarj oluyor.


Taranan her şeyi akıllı telefon, iPad, iPhone, Android tablet, Windows ya da Mac bilgisayarlara gönderebiliyor. Mobil cihazlara taranan dokümanları göndermeyi kolaylaştıran uygulaması da bulunan cihazda taranan belgeleri PDF formatında sıkıştırarak kaydetmek mümkün. PDF“in yanı sıra belgeler Word, Excel, vb formatta düzenlenebiliyor. ReadirisTM 14 yazılımı ile taranan dokümanlar Bulut”ta (Cloud) paylaşılabiliyor. Tam dolu bataryası ile 100 sayfaya kadar  taramaya olanak tanıyor.

Kimler için uygun? Gittiği her yerde tarama yapması gerekebilen kimseler için, hem uygun fiyatlı hem de nitelikli bir çözüm. Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
öne çıkan özellikleri:

Hafif ve ultra-kompakt

Tarama kalitesi

WiFi özelliği

microSD desteği

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here