Ana sayfa Haber IRIS”ten tarayıcı mouse!

IRIS”ten tarayıcı mouse!

0

 

 

IRIS’ın Türkiye dağıtımcısı DataStar,  döküman yönetimi olayını farklı boyuta taşıdı. Yeni model olan IRIScan Mouse 2, küçük boyutlarıyla mouse olarak kullanılmasıyla birlikte 300 dpi çözünürlüklü bir tarayıcı olarak da kullanılıyor. üst kapağı değiştirilen ve kişisel zevklere göre kırmızı, pembe, mor, turuncu ve beyaz renkleriyle kullanılmasıyla birlikte kurumlar kendi logolarını IRIS‘e bastırıp, farelerinde tamamen kişiselleştirilmiş izler barındırabilirler.

Hepsi bir arada özelliği barındıran fare-tarayıcı, standart bir mouse olarak kullanılabilir ve belge taraması istendiğinde, taranmak istenen belgenin üzerine fareyi koyup, tarama düğmesine basarak hareket etmek yeterli. Taranan görüntü, eş zamanlı olarak bilgisayar monitöründe görünüyor. Word, Excel, Outlook ya da diğer metin yazılımları içine de kaydedebiliyor.

Ek olarak bulut bilişim teknolojisi destekli ve taranan dökümanlar bulutta gerçek zamanlı olarak erişiliyor.  Bununla birlikte, Facebook, Twitter, Flickr gibi sosyal medyada paylaşılıyor.

Mart ayında piyasaya sunulacak olan IRIScan Mouse 2, 89 dolarlık tavsiye edilen fiyatıyla mağazalarda olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here