Ana sayfa Donanım Irina Shayk, Türkiye hakkında konuştu!

Irina Shayk, Türkiye hakkında konuştu!

0

Türkiye’de katıldığı defilede göz kamaştıran dünyaca ünlü model Irina Shayk, Türkiye’ye hayran kaldı. Defilede giydiği yırtık elbise ile ilgili açıklama yapan Irina Shayk, Türkiye’ye hayran kaldığını ifade etti.

 

 

Irina Shayk, Türkiye

 

 

 

Türkiye’nin en büyük Moda organizasyonu Dosso Dossi Fashion Show kapsamında ünlü top model Irina Shayk, dünyaca ünlü mücevher markası Roberto Bravo’nun hazırladığı çevreci kolyeyle podyuma çıktı. Yırtık elbiseyle sahne alan ünlü top model Shayk, “Sizi şaşırtmak için yırtık elbiseyle çıktım. Tahmin ediyorum ki çok hoşunuza gitmiştir” dedi.

 

Shayk, defilenin ardından Dosso Dossi Fashion Show CEO”su Hikmet Aslan ile birlikte basın toplantısı yaptı. Burada gazetecilerin sorularını yanıtlayan Shayk, Türkiye”de ilgisini en çok neyin çektiği sorusuna Türkiye”de ikinci defa bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek “Türk yiyeceklerini ve hamamlarını çok sevdim. Dün bir hamam organizasyonunda bulundum ve çok mutlu oldum” dedi.

 

 

Irina Shayk, Türkiye

 

 

 

Türkiye”de takip ettiği şarkıcılar arasında Demet Akalın“ı çok beğendiğini belirten Shayk, podyumda giyindiği bir elbisenin sol arka kısmının yırtık olmasına da bir açıklama getirdi. Yırtık elbiseyi bilerek giydiğini ve gazetecilerin çok hoşuna gittiğini belirten Shayk, şöyle konuştu: “Sizleri şaşırtmak için yaptığım bir şey ama tahmin ediyorum ki çok hoşunuza gitmiştir. Türk modasını çok beğeniyorum. Türk kadınları çok şık. Burada bulunmak benim için çok güzeldi. Türk modacılarının yaptıklarını bir kere de yakından görmek beni mutlu etti.”

 

 

Rus güzel, “memleketine giderken kendisinden istenen özel bir hediye var mı?” sorusuna ise çok beğendiği Türk hamamlarını götürmek istediğini ancak bunun mümkün olmadığını o yüzden giderken Türk lokumu ve benzeri hediyeler götüreceğini söyledi. Küçük yaşlarında Antalya”ya çok geldiğini belirten Shayk, sözlerine şöyle devam etti:

 

 

Irina Shayk, Türkiye

 

 

 

“Tabiî ki Türk hamamını merak ediyorlar. Bunu onlara sadece anlatacağım. Hamama gelmek için buraya gelmeleri lazım. Buradan kendilerine lokum ve benzeri şeyler götüreceğim hediye olarak. Ben çocukluğumda da Antalya”ya gelmiştim. Denize girdim sahil de güneşlendim. Yarın gideceğim ama hiç gitmek istemiyorum. Beni özel şekilde ağırladığınız için teşekkür ederim.”

 

Basın toplantısında Türk kadınlarına bir de tavsiyede bulunan ünlü top model Shayk, “Biraz tatlıyı çok seviyorum. Ben erkeklerin çok zayıf hanımlardan hoşlandığını düşünmüyorum sizlere tavsiyem yiyin ama spor yapın” dedi.

 

 

Irina Shayk, Türkiye

 

 

 

Dosso Dossi Fashion Show CEO”su Hikmet Aslan da önümüzdeki yıl gerçekleştireceği yeni bir moda defilesinde başka bir ünlü güzelle bir araya geleceklerini belirterek şöyle konuştu: “Yine birileri olacak. Bir sonraki organizasyonda bütün moda endüstrisi gözlerini Türkiye”ye çeviriyor. Bu da bizim için önemlidir.” Shayk, toplantının ardından salonda bulunan gazetecilerle öz çekim yaparak anı ölümsüzleştirdi.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here