Ana sayfa Donanım Irina Shayk, “Selfie”siyle dikkat çekti!

Irina Shayk, “Selfie”siyle dikkat çekti!

0

Dosso Dossi Fashion Show“da podyuma çıkan Irina Shayk, milyon dolarlık mücevher setini taşıdığı sırada büyük bir talihsizlik yaşadı. Elbisesinin dikişleri patlayan Rus model, yırtık kıyafetle yürüdü. Antalya’da düzenlenen18. Dosso Dossi Fashion Show“da Irina Shayk fırtınası esti. üç ayrı firmanın tasarımını ve Roberto Bravo imzalı paha biçilmez mücevheri tanıtan Shayk“ın kıyafetinin dikiş yeri patladı. Yırtık elbiseyle podyuma yürüyen dünyaca ünlü Rus modeli, yaklaşık 2 bin kişi ayakta alkışladı. Defile sonrası basın mensuplarının karşısına çıkan Irina Shayk; “Elbiseyi sizi şaşırtmak için yırttım” diyerek, espri yaptı.

 

 

 

Irina Shayk'tan yırtık elbise açıklaması!

 

 

 

İşte Shayk”ın açıklamaları:

 

– çevremdekiler Türk hamamını çok merak ediyorlardı. Buradan hamamı taşıyamayacağıma göre lokum gibi küçük hediyeler götüreceğim.

 

– Kusursuz diye bir şey yok. Yataktan kalktığım zaman gördüğünüz gibi değilim. Yaptığım işten dolayı bakımlı olmak zorundayım.

 

 

Irina Shayk, toplantının ardından salonda bulunan gazetecilerle öz çekim; “Selfie” yaparak anı ölümsüzleştirdi.

 

 

Irina Shayk'tan yırtık elbise açıklaması!

 

 

 

Irina Shayk‘ın, Dünya Kupası nedeniyle sevgilisi Cristiano Ronaldo‘nun yanına gideceği ve Ronaldo’ya destek vereceği söylendi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here