Ana sayfa Haber iPhone X Plus”a ait olduğu söylenen ekran görüntüleri sızdırıldı

iPhone X Plus”a ait olduğu söylenen ekran görüntüleri sızdırıldı

0

2018 yılı Apple severlere geçen yılın 1.000$’lık amiral gemisi iPhone X’un devamını getirecek mi? Yeni çıkan cam parçasına bakarsak, olabilir. 

çin’in MacX forumlarında su yüzüne çıkan bir çift görsel, iPhone X biçimli cam panel iPhone X biçimli, çentikli bir cam panele benziyor. Görseller sitede yayınlandıktan sonra silindi ama mesajlar hala duruyor. 

öncelikle şunu belirtmekte fayda var: Bu haberin doğru olduğuna inanmamızı gerektirecek somut bir delil yok. Fakat, LG’nin Vietnam’da bulunan tesisinde deneme çalışmalarının bir parçası olarak üretildiği düşünülen camın varlığı, iPhone X Plus’la ilgili diğer söylentilerle örtüşüyor. 

Apple’ın iPhone X modelinin yegane OLED ekran tedarikçisi Samsung. Apple LG ile de çalışıyor ama, sadece düşük seviye iPhone’ların LCD ekranları için. 
Bu durum iPhone X Plus ile değişebilir. Ocak ayının başında çıkan söylentiler, X’in devam serisinin OLED ekranlarını LG’nin tedarik edebileceğini haber veriyordu.

İşte bu fotoğrafların kaynağını açıklayabilir bu durum. 

Güvenilir Apple analistlerindenbiri olan Ming-Chi Kuo geçtiğimiz yıl Apple’ın 2018 yılında üç model çıkarabileceği tahmininde bulunmuştu. Bunların ikisinin OLED ekranlı iPhone X’un devamı olabileceğini söylemiş, birinin standart ölçülerde 5.8 inç’lik model, diğerininse 6.5 inç’lik ‘Plus’ modeli olarak çıkacağını belirtmişti. 

Apple’ın bugüne kadarki ürün açıklama çizelgesine dayanarak Eylül ayına kadar yeni bir iPhone modeliyle ilgili firma tarafından herhangi bir doğrulama gelmeyeceğini söyleyebiliriz. 

Bu görseller gerçek olabilir de olmayabilir de. Apple’ın 2018 akıllı telefon planlarına dair daha fazla ip ucu biriktikçe, daha net bir resim ortaya çıkmaya başlayacaktır.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here