Ana sayfa Haber iPhone X, iPhone 8 ve 8 Plus için en iyi 6 kablosuz...

iPhone X, iPhone 8 ve 8 Plus için en iyi 6 kablosuz şarj cihazı

0

iPhone 8, iPhone 8 Plus ve gelecek iPhone X modelleri kablosuz şarj desteğinde Android telefonlara katılıyorlar. Qi şarj etme standardı desteği olan telefonunuzla yapmanız gereken tek şey düzgün, güvenilir bir kablosuz şarj bulmak. Bu amaçla sizler için en iyi kablosuz şarjlardan bazılarını hazırladık.

1. Choetech hızlı kablosuz şarj cihazı

Eğer kablosuz şarjların en iyisini arıyorsanız, daha fazla aramanıza gerek yok. Choetech iPhone cihazınızı şarj ederken, işlem esnasında aşırı ısınma yapmayacaktır. Esnek yapıya sahip olan şarj cihazı, telefonunuzun yatay ya da dikey olarak konumlandırılması için de müsaittir.

Hızlı şarj modunu destekleyen cihaz, daha iyi ve daha verimli şarj imkanı sunar. üstelik bir cüzdan ya da el çantasına sığacak büyüklüktedir. Şarj ile birlikte bir adet micro-USB kablosu da kutuda geliyor.

 

2. Spigen Essential F300W

Spigen Essential F300W, Qi kablosuz şarj etme standardını destekleyen tüm cihazlar için ideal ve hızlı bir cihazdır. En büyük avantajı, kullanıcıların şarj esnasında telefonlarını kullanmaya devam edebilmeleridir. Ek olarak, yatay ya da dikey şarj etmek için üç bobinden yapılmıştır.

Sade olmakla birlikte dayanıklı tasarımı, cihazın ufak tefek darbelere karşı koymasını sağlar. Fakat tabii bu cihazı sıklıkla düşürebileceğiniz anlamına gelmiyor. Şarj cihazının sabit ve sağlam bir pozisyonda durmasını sağlamak için arka bölümüne yerleştirilmiş tutamaçlar bulunuyor.

3. Anker Kablosuz Şarj

Şık tasarıma sahip bu küçük kablosuz şarj cihazı sadece iPhone 8 ve iPhone X”u değil, aynı zamanda Qi standardını destekleyen tüm cihazları şarj edebiliyor. Sorunsuz bir şarj işlemi gerçekleştirmeyi sağlamak için kullanıcılar telefon kılıflarını çıkarmalıdırlar. Dayanıklı tasarımlı sayesinde şarj cihazı ufak tefek bazı darbelere karşı dayanıklıdır.

4. Pleson Kablosuz Şarj Cihazı

Pleson kablosuz şarj C300 Qi kablosuz şarj standardını destekleyen tüm cihazlar için hızlı, güvenli ve sürekli şarj desteği sunar. Küçük ve taşınması kolay olan cihaz, sırt ya da el çantanızda sadece 1 cm”lik bir kalınlıkta yer tutar. Isı kontrolünü yapan akıllı özelliklere sahip olan cihaz, diğer cihazlar gibi hızlıca ısınmaz.

Şarj esnasında telefonu kullanabilirsiniz. Bunun yanında şarj dolduğunda LED ışığı da sönecektir.

5. Samsung kablosuz şarj cihazı

iPhone X, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerini de içeren tüm Qi standardını destekleyen cihazları şarj eden, en iyi kablosuz şarj cihazları arasında bir numara olan Samsung Kablosuz Şarjı, sağlam tasarımı ile hızlı ve sürekli şarj imkanı sunuyor.

çok renkli LED göstergesi şarj işlemi boyunca kılavuzluk ederek cihazınızın kullanıma hazır olup olmadığı konusunda sizi bilgilendirir. Hızlı ve güvenli şekilde çalışan cihaz, aynı zamanda akıllı telefonunuzun ısısının uygun bir aralıkta olmasını da sağlar. Siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneğine sahiptir.

6. Turbot kablosuz şarj cihazı

Turbot kablosuz şarj cihazı gelecek iPhone X akıllı telefonlarına özel olarak üretilmiştir. Bununla birlikte Qi standardına sahip cihazları da destekler. üç bobinli cihaz telefonunuzun yatay ya da dikey olarak konumlandırılmasına olanak sağlayarak daha fazla hassasiyet sunar.

Alt bölümü lastik olan cihaz böylece sabit duruşu sağlarken, 60 derecelik konumlandırması sayesinde şarj esnasında cep telefonunuzu da kullanmanıza imkan verir. Cihazınız şarj olduğunda LED göstergesi uyarı vermektedir. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here