Ana sayfa Haber iPhone uygulaması Vatan i-Store rekor kırdı

iPhone uygulaması Vatan i-Store rekor kırdı

0

Yeni küresel download rekoru: Vatan i-Store

Vatan Bilgisayar”ın kendi geliştirdiği iPhone uygulaması Vatan i-Store yayına girdikten sonraki ilk iki günde dünyanın en çok yüklenen ücretsiz iPhone uygulaması oldu. iPhone kullanıcıları Vatan i-Store”da güncel kampanyaları görebiliyor ve satılan tüm ürünleri inceleyip fiyatlarına bakabiliyorlar. Ayrıca kullanıcılar internetten verilen siparişlerin ve teknik servise bırakılan ürünlerin durumunu da Vatan i-Store”dan takip edebiliyorlar.
Vatan i-Store

Vatan i-Store uygulamasının en önemli özelliği ise barkod okuyucu kısmı. Bu sayede herhangi bir teknoloji marketinde gezen Vatan i-Store kullanıcıları bir ürünün barkodunu Iphone”larına okuttuklarında, o ürünün Vatan Bilgisayar”daki fiyatını görüp anında karşılaştırma yapabiliyorlar.
 

Şeffaflık ilkesi gereği fiyatlarını daima internetten de yayınlayan Vatan Bilgisayar, şimdi bununla da yetinmeyip mobil kullanıcılara kolaylık sağlamak için fiyatlarını Vatan i-Store”da canlı yayınlıyor. Artık en iyi fiyatın kimde olduğunu anlamak daha kolay! Vatan Bilgisayar, iPhone”daki Vatan i-Store uygulaması ile en ucuz fiyat garantisi verdiğini söyleyen tüm teknoloji marketlerine meydan okuyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here