Ana sayfa Haber iPhone Sim Kartsız modeli

iPhone Sim Kartsız modeli

0

Sim kartsız telefonlar geliyor. iPhone 6 modellerini simsiz teknoloji ile satışa çıkardı. Avrupa’da bir çok noktada satışa çıkartılan iPhone Simsiz modeli şimdiden stoklarda tükendiği bilgileri gelmeye başladı işte Apple’nin yeni iPhone Sim Kartsız model

Gelişen teknoloji yeni çözümlerle kullananların karşısına çıkmaya devam ediyor. Bunlardan biri de geçtiğimiz günlerde Apple”dan gelmişti. Firma Ekim ayında duyurduğu ve Türkiye”de de satışa sunmuş olduğu iPhone altı modellerinin SIM kart olmayan sürümlerini tanıtmıştı. Unlocked Türkçe kilitsiz anlamına gelen kontrat ya da operatör sınırlaması olmayan SIM kartsız modeller şebekeye otomatik şekilde bağlanabiliyor. Bütünleşik GSM modülüne haiz olan telefon modellerinin başlangıç ücreti ise 649 Dolar şekilde açıklandı.   iPhone Sim Kartsız modeli fiyatı 16 GB”lık iPhone altı modelinin ücreti 649 Dolar olurken, 128 GB”lık modelin ücreti ise 949 Dolar şekilde belirlendi.

Şimdilik yalnız ABD ve İngiltere”de kullanılabilen SIM kartsız telefon teknolojisi Türkiye”de  henüz kullanılamıyor.Bu sebepten ABD”den telefon alacak kişilerin SIM kart bulunan modeller alması gerekiyor.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here