Ana sayfa Haber iPhone Partisi!

iPhone Partisi!

0

Türkiye”nin ilk iPod partisini düzenleyen elmasepeti.com çılgın bir ilke daha imza atıyor

İlk ikisi Ankara “da iF Performance Hall işbirliğiyle, üçüncüsü İstanbul”da Babylon “da düzenlenen iPod partilerinin devamı olan iPhone partisi bu sene Ankara YOU”da gerçekleşecek. Partinin Host Dj’i yine Murat Uncuoğlu olacak.
 

Kendine özgü tarzi olan ve dünyaca yaygın bir şekilde bilinen iPod ve iphone partilerinin teması, gece boyunca çalacak parçaları katılımcıların belirliyor olmaları. Bu konsepti ile diğer partilerden kendini ayıran iPhone-iPod partisine katılım herkese açık. Eğer gecenin Dj”lerinden biriyseniz geceye ücretsiz girebileceksiniz, iPhone ya da iPod sahibiyseniz giriş %25 indirimli olacak.

Medya sponsoluğunu Power FM’in üstlendiği Pod ve iPhone partisinde seçtiğiniz parçayı katılımcılarla paylaşmak ve nasıl bir DJ olduğunuzu tüm arkadaşlarınıza kanıtlamak istiyorsanız,

iphonepartisi.elmasepeti.com adresindeki kayıt formunu doldurmanız yeterli.
 

Partinin Dj”i olma şansını yakalayan adaylar, gecenin sonunda yapılacak çekilişle, (Sennheiser, Grado, Zumreed, Nixon marka)son model kulaklıklar ,iPod shuffle ve iPod nano, Momiji bebekleri, iPhone kılıfları gibi değerli hediyelerin sahibi olacaklar. üstelik gece boyunca parti DJ”lerine tüm içecekler %50 indirimli.
 

Sevdiğiniz parçaları arkadaşlarınızla paylaşmak, bir kez olsun bir gece klubünde Dj”lik deneyimi yaşamak, iPod ve iPhone kullanıcıları ile tanışmak ve sıradışı, eğlenceli bir gece geçirmek istiyorsanız, elmasepeti.com sizi geceye çağırıyor!
Dj Murat Uncuoğlu”nun ev sahipliği yapacağı gecede yer alacak Dj”lerden biri neden siz olmayasınız ?

Tarih: 25.11.2011 Cuma gecesi
Detaylar: www.elmasepeti.com

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here