Ana sayfa Haber iPhone”ları çökerten açık iOS 11.2.6 ile kapatıldı

iPhone”ları çökerten açık iOS 11.2.6 ile kapatıldı

0

Apple bugün iPhone, iPad ve iPod touch için iOS 11.2.6 güncellemesini yayınladı. iOS 11.2.6 kullanıma sunulmadan önce beta aşamasına sokulmadı. iOS 11.3 şu an itibariyle geliştiriciler tarafından test ediliyor. 

Yeni iOS 11.2.6 güncellemesinde neler var?

iOS 11.2.6 güncellemesi küçük bir yazılım güncellemesi olarak düşünüldüğü için Apple bu sürümde önemli eklemeler yapmadı. iOS 11.2.6, iOS’e yapılan onbirinci güncelleme. 

Apple’ın güncelleme ile ilgili olarak yayınladığı bildirilerde iPhone ve iPad’de görülen iki açığın giderildiği belirtiliyor. Telugu diline ait bir karakterin neden olduğu çökmeye engel olunuyor bu sürümde. çözüm getirilen diğer açık ise, üçüncü taraf uygulamaların harici aksesuarlara bağlanmasında yaşanan sorunla ilgiliydi. 
Apple’ın yayınlayacağı iOS 11.3 güncellemesinde, iPhone’ların performansını düşüren özelliğin kapatılması için seçenek sunulacak. Aynı zamanda batarya belirli bir seviyenin altına düşünce kullanıcılara bildirim gönderilecek. Bataryanın durumunu gösteren ayrı bir menü de bulunacak bu güncellemede.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here