Ana sayfa Mobil iPhone”a bitmeyen şarj

iPhone”a bitmeyen şarj

0

Güneş enerjili şarj sistemi Surge Türkiye’de

Alternatif enerjili elektronik cihazlar üreten Novothink”in, iPhone için özel olarak geliştirdiği ve Apple lisanslı ilk güneş enerjisi ile şarj etme özelliği olan taşıma kılıfı Surge”i pazara sunduğunu duyurdu.
Şık tasarımlı, güneş enerjisi ile çalışan hibrid şarj aleti/taşıma kılıfı, iPhone kullanıcılarının iPhone”larını taşırken güneş olan her yerde cihazlarını şarj edebilmelerini mümkün kılıyor. Cihaz ayrıca florasan ışığında da kendini şarj etme özelliğine sahip. iPhone 3G ve 3GS uyumlu Surge kılıfları Haziran ayı itbari ile Türkiye”de Türkcell Flagship Store”larda satışa sunuldu.

 

Apple iPod ve iPhone’lar artık etkin ve verimli bir şekilde güneşin altında nerede olunursa olunsun şarj edilebiliyor. Tek yapılması gereken telefonlarının Surge”e takılı olması.

Güneş enerjisi ile şarjı sağlayan solar paneller içeren özel tasarımlı şarj aleti/taşıma kılıfının yanısıra, Surge USB 2.0 kablosu da içeriyor. Bu kablo standart USB portları ile uyumlu ve yüksek kapasiteli şarj etme ve veri alışverişi yapmayı  da mümkün kılıyor.

Siyah ve beyaz renk seçenekleri bulunan Surge”ler 100 USD + KDV fiyatı ile Kanyon, Capitol Alışveriş Merkezi ve Bağdat Caddesinde bulunan Turkcell satış mağazalarında satışta çıktı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here