Ana sayfa Haber iPhone 8 ve iPhone 7s Plus görüntüleri sızdırıldı! İşte yeni iPhone’lar!

iPhone 8 ve iPhone 7s Plus görüntüleri sızdırıldı! İşte yeni iPhone’lar!

0

Apple bu yıl kullanıcılarının karşısına iddialı ürün, servis ve uygulamalarla çıkmaya hazırlanıyor. Apple”ın heyecan uyandıran yeni cihazlarından biri de bu yıl 10. yılını yaşayan iPhone”un yeni iki modeli iPhone 8 ve iPhone 7 Plus. iPhone”ların sonuncusu olacak bu iki yeni cihazın şematik görüntüleri internet ortamına sızdırıldı.

Benjamin Geskin isimli Twitter kullanıcısı geçtiğimiz aylarda da birçok sızdırma haberi ile karşımıza çıkan iPhone 8 ve 7s Plus modellerinin şematik çizimlerini paylaştı.

Son sızdırma ile Apple”ın iPhone”ların yeni amiral gemisi olacak bu iki modelle ilgili tasarımının hatları da kesinlik kazanmış oldu. iPhone 8, 10. Yıla özel farklı bir tasarımla kullanıcıya sunulacak. Apple, bu yeni modelinde oldukça iddialı.

Sızdırılan iki farklı şema ele alındığında; daha önceki sızıntılarda da belirtildiği üzere iPhone 8″in dikey konumlandırılmış çift kamera ve ekranın altına gömülen yeni Home tuşu ile karşımızda olacağını söyleyebiliriz.

iPhone 7s Plus’ın şema çiziminde ise büyük bir sürpriz yok. Diğer iPhone 7 modelleri ile  iPhone 7 Plus modeli arasında bir farkın olmadığını görmekteyiz. Anlaşıldığı üzere Apple, iPhone 7s modellerinde tasarım anlayışını değiştirmeyecek.

iPhone 8, yok denecek kadar çerçevesiz bir ekranla satışa sunulacak. Heyecanla beklenen OLED ekran Teknoloji ile iPhone’larda yeni bir çağ başlaması bekleniyor.

Benjamin Geskin, paylaştığı görüntülerdeki şemaların Apple”ın yeni modellerinde kullanacağı tasarımlar olduğunu iddia etti ve yeni detayların ilerleyen günlerde paylaşılacağını belirtti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here