Ana sayfa Haber iPhone 8’in yarı fiyatına iPhone 7 almaya ne dersiniz?

iPhone 8’in yarı fiyatına iPhone 7 almaya ne dersiniz?

0

12 Eylül”ded Steve Jobs amfisinde tanıtılacak olan yeni iPhone 8, tabii ki muhteşem özelliklere sahip olacaktır. Gerek tasarım, gerek kamera, gerekse ekran ve iç donanım noktasında ciddi manada geliştirmelere tabi tutulan iPhone, o kadar paraya değecek mi?

iPhone 7 çıkalı henüz bir yıl oldu. A10 Fusion işlemcisiyle oldukça hızlı bir performans sergiledi bugüne değin. Kamera tarafında ise oldukça tatmin edici sonuçlar verdiğini söyleyebiliriz. Zira şikayet eden olmadı hiç bugüne değin. Kaldı ki tasarımı da oldukça güzel. çerçevesiz modern tasarımlara oranla daha fakir kaldığını söyleyebiliriz ama yine de elimize yakışıyordu.

Netice itibariyle gerek tasarım ve iç donanım açısından, gerekse ekran ve kamera gibi aksesuarlar noktasında yeterince tatmin edici, güçlü bir telefon iPhone 7. Yeni modelin 7″den çok fazla farkı olmayacak. Tasarım ve birkaç ekran/kamera eklentilerinin haricinde çok ciddi bir değişim beklemiyoruz. Gelin görün ki fiyat noktasında iPhone 7″nin tam 2 katında olacak. Amerika satış fiyatı 1.000$ olacak olan telefonun Türkiye fiyatının 5.400 TL bandında olması bekleniyor. Ki bunlar başlangıç model fiyatlar için geçerli. Bununla birlikte iPhone 8 çıktığı zaman iPhone 7 fiyatları da düşecektir. Türkiye fiyatlarının 2.800 TL civarına düşmesi bekleniyor.

En iyi telefona sahip olmak herkesin tercihi olabilir ama en iyi telefon her zaman için en iyi tercih anlamına gelmeyebilir. Olur da iPhone almayı düşünecek olursanız, birkaç hafta sonra iPhone 7 sizin için en iyi seçenek olabilir. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here