Ana sayfa Mobil iPhone 8″in ölçülerini fabrika çalışanları sızdırdı! iPhone 8 nasıl görünecek?

iPhone 8″in ölçülerini fabrika çalışanları sızdırdı! iPhone 8 nasıl görünecek?

0

Apple çalışanlarının iPhone 8’in boyutlarını sızdırmasının ardından, iPhone meraklılarının uzun zamandır beklediği Apple’ın ilk OLED ekranlı telefonunun boyutlarının Galaxy S8’den küçük, bir önceki iPhone modeli olan iPhone 7’den ise büyük olduğu anlaşıldı.

Duyurulması heyecanla beklenen ve Apple’ın 10. senesine özel tasarlanan iPhone 8’in tasarım ölçüleri fabrika çalışanları tarafından paylaşıldı.

Bu sızıntıyla birlikte iPhone 8’in, 143.59 x 70.94 x 7.57 mm ölçülerinde olacacağı artık biliniyor. iPhone 8’in 10. yıla özel bir tasarımla daha küçük bir gövde üzerinde daha geniş bir ekrana sahip olması da bekleniyor. iPhone 8’de Home tuşunun olmayacağı da söylentiler arasında.

iPhone 8 OLED ekranlı olacak ve 5.8 inçlik kenardan kenara bir ekranla kullanıcıya ulaşacak. Touch ID’nin iPhone 8’in neresinde olacağı belirsiz ancak bazı iddialara göre parmak izi sensörü cihazın arkasına taşınacak ya da ekranın altına yerleştirilecek. Apple’ın ikinci seçeneği tercih edeceği düşünülüyor.

 Apple’ın amiral gemisi iPhone 8’de 3D algılamalı kamera, kablosuz şarj desteği ve artırılmış gerçeklik (AR) teknolojisi bulunması bekleniyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here