Ana sayfa Haber iPhone 8″in çalışır haldeki ilk görüntüsü sızdırıldı

iPhone 8″in çalışır haldeki ilk görüntüsü sızdırıldı

0

10 yıl önce çıkardığı ilk iPhone modeliyle yakaladığı başarıyı sürdüren Apple”ın 8. Modeline olan ilgi, her zamankinden daha yüksek. O denli yüksek bir ilgi söz konusu ki, firmanın ekstra tanıtım yapmasına gerek kalmıyor.

Her ne kadar firma, yeni modeli resmi olarak “8” olarak adlandırmamış olsa da 8. Kuşak olması nedeniyle isminin iPhone 8 olacağı düşünülen yeni modelle ilgili farklı spekülasyonlar mevcut. Bununla birlikte resimlerden tutun da taslak çizimlerine kadar hakkında bir çok sızıntı yapılan iPhone”un çalışan bir versiyonunu görme imkanımız olmamıştı şimdiye değin.

Apple”ın tanıtımı 12 Eylül tarihinde gerçekleşecek. Bu da cihazın üretim aşamasının tamamlandığını gösteriyor. Her ne kadar Apple ser verip sır vermese de, ortaya çıkan yeni bir görüntünün çalışan iPhone 8″e ait olduğu söyleniyor. Söz konusu görüntüyü buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Cihazın ekranı üzerinde yer alan çentik nedeniyle araç çubuğundaki simgelerin konumunda kısmi değişiklikler olacak. Bu durumun bir örneğini Essential Phone”da da görmüştük. Ekran büyüklüğü 18:9 oranında olacak olan yeni iPhone, yeni iOS 11 ile daha da uyumlu olacak.

öyle ya da böyle iPhone 8″in akıllı telefon piyasasında bir dönüm noktası olacağı şüphesiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here