Ana sayfa Mobil iPhone 8 Foxconn fabrikasında üretilirken görüntülendi

iPhone 8 Foxconn fabrikasında üretilirken görüntülendi

0

Bir çoklarımıza göre iPhone 8, daha önce hiçbir yerde bulunmayan bir materyalden yapılmış kutu içerisinde Apple mağazalarında satılmaya başlanacak.

Eğer iPhone üretim tesisinde çalışıyorsanız, işlerin biraz farklı olduğunu görürsünüz.  Foxconn çalışanlarının iPhone 8″in arka kapakları üzerinde çalışırlarken çekilen yeni iki video, iPhone 8″in görüntüsüne dair bir fikir veriyor. çin”deki sosyal medyada görüntülenen bu videoları aşağıda seyredebilirsiniz.

 

Foxconn Plant Videos Shows Alleged #iPhone8 Rear Shells (1)

(via https://t.co/HQGvdy3hy4) pic.twitter.com/oRKJhKlgaK

— Benjamin Geskin (@VenyaGeskin1) 14 Ağustos 2017

 

Foxconn Plant Videos Shows Alleged #iPhone8 Rear Shells (2)

(via https://t.co/oihosp0i78) pic.twitter.com/zUUBfuUXVb

— Benjamin Geskin (@VenyaGeskin1) 14 Ağustos 2017

 

Foxconn”un İçinden

Foxconn çok sayıda işçinin yerine robot kullanmayı istediği konusunda açık sözlü davranıyor. Buna rağmen videolarda da göreceğiniz üzere çok sayıda insan iPhone”un üretiminde emek veriyorlar.

Foxconn şu anda Amerika”daki ilk fabrikalarını açmakla meşgul.

Bu videolardan yeni çıkacak olan iPhone”larla ilgili pek fazla bir şey öğrenme imkanı yok. Bununla birlikte daha önce iPhone 8 telefonların Foxconn”da paketlenirken çekildiği iddia edilen resimlerle ilgili bir uyuşmazlık söz konusu. O fotoğraflarda Touch ID sensörler telefonun arka bölümüne montelenmiş olarak görüntülenmişlerdi. Bir çok diğer haber ise telefonda açma-kapama fonksiyonu için yüz tanıma teknolojisinin kullanılacağı yönünde.

iPhone 8 üretimi hali hazırda tüm hızıyla devam ediyor. Yüz tanıma teknolojisine ek olarak diğer önemli özellikler de söz konusu olacak. Köşeden köşeye OLED ekran, yeniden tasarlanmış gövde, güçlendirilmiş kamera ve daha hızlı A11 çipi, bu yenilikler arasında sayılabilir.

iPhone 8 önümüzdeki ay iPhone 7s ve 7s Plus ile birlikte önümüzdeki ay tanıtılabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here