Ana sayfa Haber iPhone 7s varyasyonları bahar döneminde tanıtılabilir

iPhone 7s varyasyonları bahar döneminde tanıtılabilir

0

iPhone 7 modelleri henüz birkaç haftadır Türkiye’de satıştayken ABD’den yeni iPhone 7 varyasyonlarının hareketliliği haberleri gelmeye başladı. Gelişmelere göre Apple, eylül ayında ve ekim ayında duyurmadığı iPad Pro modellerini bahar dönemi içerisinde duyuracak. Ayrıca sadece iPad Pro değil, bu lansman içerisinde e-link teknolojili MacBook modeli de bizleri bekliyor olacak. Bu konuda önemli bir ayrıntı daha var, daha önce eylül ayında tanıtılan iPhone S varyasyonları, büyük ihtimalle daha önce de olduğu gibi bahar döneminde, yaz dönemine girmeden hemen önce duyurulabilir. 

Eylül ayındaki iPhone 7‘ler tıpkı iPhone 6 varyasyonları gibi iPhone 7 ve iPhone 7 Plus olmak üzere iki farklı kategoriden satışa sunuldu. iPhone 7’ler kendi içerisinde 3 adet farklı depolama miktarı sunan modellere ayırıldı ve bu kategorilerde 128 GB’ın satışları oldukça düşük durumda. Bunun sonucunda iPhone 7s’lerin gerçekten tanıtılması durumunda 128 GB’lık versiyon bu seferlik piyasaya sürülmeyebilir. 

Son olarak Apple’ın da bir VR platformunun çalışmalarını yürüttüğü, 2017’de bu yeni teknolojisinin tanıtımını yapacağı belirtiliyordu. Muhtemelen bir Minecraft içerikli VR platformu bu basın toplantısı içerisinde tanıtılabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here