Ana sayfa Haber iPhone 7 gibi AC destekli akıllı telefonlara yönelik hangi Router olmalı?

iPhone 7 gibi AC destekli akıllı telefonlara yönelik hangi Router olmalı?

0

TP-Link’in yetkilileri, AC destekli iPhone 7 ve benzeri telefonların WiFi gücünün, yeni nesil MU-MIMO (çok Kullanıcılı-çoklu Giriş ve çoklu çıkış) teknolojili modem/router”lar ile yaşanabileceğini belirtiyorlar.

 

TP-Link Teknik Müdürü önder Tayanç, MU-MIMO teknolojisinin modem/router”ların birden fazla cihazla iletişim kurmasını sağladığını belirterek, “Bu teknolojiye sahip modem ya da router”lar, birden fazla cihaza eşzamanlı olarak tam performanslı hizmet verebiliyor; cihazların router ile haberleşmesi için kuyruğa girmesi gerekmiyor. Bu da yüksek bağlantı hızından tüm cihazların yararlanması anlamına geliyor” diyor. AC destekli, MIMO teknolojili telefonların, MU-MIMO teknolojisine sahip olmayan modem/router aracılığıyla WiFi”a bağlanmak istediğinde, sıraya girmek zorunda kalacağını söyleyen Tayanç, “Bu da yüksek hızdan her zaman tam olarak yararlanamamak anlamına geliyor. iPhone 7 başta olmak üzere bu özelliğe sahip telefonların iletişim gücünden tam yararlanabilmek için mutlaka MU-MIMO özellikli modem/router”ların kullanılması gerekiyor” diyor.

Kablosuz ağ konusunda gelişmiş ürün yelpazesiyle kullanıcılara çeşitlilik sunan TP-Link”in şu anda Türkiye”de satışta olan Archer VR2600 model modem/router”ı MU-MIMO teknolojisine sahip, son derece güçlü özellikli bir ürün. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here