iPhone 7 gibi AC destekli akıllı telefonlara yönelik hangi Router olmalı?

Sponsorlu içerik: iPhone 7’nin Gerçek WiFi Gücü İçin TP-Link VR2600 Modem/Router

TP-Link'in yetkilileri, AC destekli iPhone 7 ve benzeri telefonların WiFi gücünün, yeni nesil MU-MIMO (Çok Kullanıcılı-Çoklu Giriş ve Çoklu Çıkış) teknolojili modem/router’lar ile yaşanabileceğini belirtiyorlar.

 

TP-Link Teknik Müdürü Önder Tayanç, MU-MIMO teknolojisinin modem/router’ların birden fazla cihazla iletişim kurmasını sağladığını belirterek, “Bu teknolojiye sahip modem ya da router’lar, birden fazla cihaza eşzamanlı olarak tam performanslı hizmet verebiliyor; cihazların router ile haberleşmesi için kuyruğa girmesi gerekmiyor. Bu da yüksek bağlantı hızından tüm cihazların yararlanması anlamına geliyor” diyor. AC destekli, MIMO teknolojili telefonların, MU-MIMO teknolojisine sahip olmayan modem/router aracılığıyla WiFi’a bağlanmak istediğinde, sıraya girmek zorunda kalacağını söyleyen Tayanç, “Bu da yüksek hızdan her zaman tam olarak yararlanamamak anlamına geliyor. iPhone 7 başta olmak üzere bu özelliğe sahip telefonların iletişim gücünden tam yararlanabilmek için mutlaka MU-MIMO özellikli modem/router’ların kullanılması gerekiyor” diyor.

Kablosuz ağ konusunda gelişmiş ürün yelpazesiyle kullanıcılara çeşitlilik sunan TP-Link’in şu anda Türkiye’de satışta olan Archer VR2600 model modem/router’ı MU-MIMO teknolojisine sahip, son derece güçlü özellikli bir ürün. 

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam