Ana sayfa Haber iPhone 7 de patladı!

iPhone 7 de patladı!

0

Akıllı telefonlarda yeni trend çatlayıp patlaması mı dersiniz? Sanırım şu an durum böyle. Reddit’te bir kullanıcı henüz satın aldığı iPhone 7′nin aniden cebinde patladığını belirtti. Kullanıcının “ani bir alevlenme” olarak özetlediği durum sonrasında cihaz kullanılamaz hale geldi ve yanma olayının kutuda meydana geldiği görüntüden de anlaşılıyor. 

Reddit kullanıcısı kroopthesnoop, yanan iPhone 7 Plus’ının görsellerini paylaştıktan sonra “kargo ve mağaza arasında böyle durum olabilir” dedi. Yani kullanıcıya göre herhangi bir genel sorun sözkonusu değil, problem fabrikadan-mağazadan kullanıcıya yolculuğu sırasında olabileceğini söylüyor. Kullanım sonrası patlamadığı anlaşılıyor bu durumdan.

üreticilerin cidden şu patlama, yanma olaylarına dolayısıyla pil olayına bir çözüm getirmesi gerekiyor. Bu kapaksız, yani yekpare telefonlarda bu sorun daha fazla görülmeye başlandı ve telefonlardaki detaylar artış gösterdikçe telefonların güç kaynakları ya çabuk eskiyor ya da böyle insanların cebinde yanıyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here