Ana sayfa Haber iPhone 6S ve iPhone 6S Plus bu hafta piyasaya sürülüyor

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus bu hafta piyasaya sürülüyor

0

Apple‘ın açıklamasına göre, yeni tanıtılan iPhone 6s, ve iPhone 6s Plus modellerinin bu cuma itibariyle Apple Store’lardan satışa sunulacak. Avustralya, Kanada, çin, Fransa, Almanya, Hong Kong, Japonya, Yeni Zelanda, Porto Riko ve ABD’de 25 Eylül 2015 itibariyle yetkili mağazalarda satışlar gerçekleştirilecek. Yeni iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modelleri, daha şimdiden Apple mobillerde yüzde 50’lik bir kullanım oranına sahip olan iOS 9 ön yüklü olarak geleceği de doğrulandı. 

Yeni nesil iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerinde, cihazların kullanıcıyla etkileşimini güçlendirmek için geliştirilen yazılım özelliği 3D Touch özellikleri, Multi Touch arayüzleri bulunuyor. Bu özelliklerle birlikte çalışan ancak şu sıralar bug’lı olduğu belirtilen Live Photos özellikleri var. Bunun yanısıra 5mp iSight kamera, Retina Flash gibi multimedya özellikleri var.

Yeni nesil iPhone 6s’ler bu ülkelerde gümüş, altın, uzay grisi ve altın metalik renk seçenekleriyle satışa sunulacak ve aynı zamanda yeni Lighting Dock aksesuarlar ve iPhone için tasarlanan yeni aksesuarlar da satışa sunulacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here