Ana sayfa Haber iPhone 6 Plus bükülüyor (?)

iPhone 6 Plus bükülüyor (?)

0

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus satışa çıktığından beri gördük ki; daha yeni alındığı anda bile akıllı telefon kırma tutkusu devam ediyor. Bugüne kadar canlı yayınlarda “kaza oldu” süsü vererek iPhone 6‘ları yerlere fırlatan, camına ok fırlatıp safir ekranın düşünüldüğü kadar dayanıklı olmadığını kanıtlamaya çalışan insanları görmüştük fakat, iPhone 6 Plus ile ilgili yeni bir video sosyal medyada çok konuşulmaya başlandı. 

Videoda, iPhone 6 Plus sahibi kişi, cihazını büyük gayretlerle büküyor ve iPhone 6 Plus‘ın bükülebildiğini ispatlıyor (!). Bir akıllı telefon kullanıcısının, günlerce sıra beklediği bir cihazı bükmeye çalışması ne kadar mantıklı bir durum tartışılır ancak, cihaz ile ilgili büyük bir soru işareti de cepte kullanım ile ilgili ortaya çıkıyor.

 

7mm’lik inceliği bulunan iPhone 6 Plus’ın cepte ne şekilde deforme olacağı şimdi merak konusu. Ancak ortaya çıkan videolarda rahatlıkla görünüyor ki; bükücüler cihazı deforme edebilmek için epey güç sarf ediyorlar.

 

 

iPhone 6 Plus’ın bükülmesi ile ilgili sosyal medya şakaları da güldürüyor. Almanya’da tasarlanan “ilan”, 9gag gibi sosyal platformlara düşerek iPhone 6 Plus’ın bu durum ile ilgili yorum bakış açısını değiştirdi. Bu arada, Apple ile ilgili forumlarda cihazın gerçekten büküldüğü konuşulurken; hatta Apple’ın bu cihazları tekrar toplatacağı konuşulurken, bu durum Samsung’un bir algı yönetimi olabileceği de forumlarda tartışılan ayrı konu.

iPhone 6 Plus ile ilgili sosyal medyada çıkan en ilginç şakalardan bir tanesi:

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here