Ana sayfa Donanım iPhone 6 inceliğiyle nispet yapacak!

iPhone 6 inceliğiyle nispet yapacak!

0

Yeni gelen ekran görüntülerine göre Apple‘ın 4.7 inçlik iPhone 6 kasası ürettiği ortaya çıktı. Fransız web sitesi Nowhereelse tarafından sızdırılan görüntüler, Apple‘ın; cihaz üretim ortağı olan Tayvan merkezli Foxconn fabrikasından geldi. Görüntülerde; iPhone 4S ile yan yana duran iPhone 6, ağabeyinden tasarım olarak biraz farklı görünüyor.

 

 

Yeni gelen ekran görüntülerine göre Apple'ın 4.7 inçlik iPhone 6 kasası ürettiği ortaya çıktı. Fransız web sitesi Nowhereelse tarafından sızdırılan görüntüler, Apple'ın; cihaz üretim ortağı olan Tayvan merkezli Foxconn fabrikasından geldi. Görüntülerde; iPhone 4S ile yan yana duran iPhone 6, ağabeyinden tasarım olarak biraz farklı görünüyor.  Siteye göre cihazın boyutları belli olmasa da diğer modellerden daha ince olacağı görülüyor. Tabii bu görüntülerin ne kadar yasal olduğu tartışılır; ancak günlüğü 5 Dolara ağır şartlarda çalıştırılan işçiler için ayrı bir kazanç kapısı olacağı kesin.

 

 

 

Siteye göre cihazın boyutları belli olmasa da diğer modellerden daha ince olacağı görülüyor. Tabii bu görüntülerin ne kadar yasal olduğu tartışılır; ancak günlüğü 5 Dolara ağır şartlarda çalıştırılan işçiler için ayrı bir kazanç kapısı olacağı kesin. İlk olarak bu haberi diğer sitelerden önce verdiğimizi de belirtmek isteriz. Linklerden ulaşabilirsiniz.

 

Gionee S5 haberimiz için tıklayınız

 

iPhone 6, 4.7 inç olacak haberimiz için tıklayınız

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here