Ana sayfa Donanım iPhone 6 bombası

iPhone 6 bombası

0

Cihazda; Qualcomm‘un Snapdragon 801, 2,3 GHz dört çekirdekli yongaseti yer alıyor. 4G LTE bağlantı desteği sunan Xperia Z2, Adreno 330 GPU ve dual ISP ekran ile öne çıkmakta. Sony’nin Xperia Z2‘de kullandığı 3200 mAh‘lık pil ise batarya Stamina Modu ile 4 kata kadar, batarya ömrünü uzatıyor. Sony Xperia Z2 ile satışlarda Samsung Galaxy S5″i geçmeye çalışacak.Tabii ki de Apple analisti olan Ming Chi Kuo”dan. Kendisi az önce yeni bir bilgiyi, yabancı teknoloji siteleriyle paylaştı. Kuo”ya göre Apple, iPhone 5s“in ve iMac”in fiyatını indirecek.

 

 

Cihazda; Qualcomm'un Snapdragon 801, 2,3 GHz dört çekirdekli yongaseti yer alıyor. 4G LTE bağlantı desteği sunan Xperia Z2, Adreno 330 GPU ve dual ISP ekran ile öne çıkmakta. Sony'nin Xperia Z2'de kullandığı 3200 mAh'lık pil ise batarya Stamina Modu ile 4 kata kadar, batarya ömrünü uzatıyor. Sony Xperia Z2 ile satışlarda Samsung Galaxy S5

 

 

 

Kuo, 2 Hazirandan sonra Apple ürünlerinde indirim yaşanacağını belirtti. İndirim yaşanacak ürünlerin başında ise daha çok Apple“ın bilgisayar ürünleri yer alacak, ilerleyen zamanlarda bu indirim; mobil cihazlara yansıyabilir. Kuo; “2014 yılı itibariyle Apple“ın bilgisayar üretim birimleri, 4.8“den 4.0 ve 4.5 arasında değişecek bir birime düşecek. Bundan dolayı Apple, bilgisayar ürünlerinde indirim uygulayacak. iPhone 6“nın çıkışıyla beraber, 8 GB”lık iPhone 5s“in fiyatında düşüş yaşanacak.” şeklinde konuştu. Apple analistinin doğru söyleyip söylemediğini, 2 Haziran“daki WWDC 2014 etkinliğinde göreceğiz. Apple ile ilgili yeni gelişmeler oldukça aktaracağız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here