Ana sayfa Donanım iPhone 6 bir multimedya canavarı olacak

iPhone 6 bir multimedya canavarı olacak

0

Apple ve Beats Audio ortaklığının sadece kulaklıklardan sınırlı kalmayacağını daha önce de bir haberimizde belirtmiştik. Kamuoyundaki sızıntı haberlerin –  bir kısımı Apple tarafından yalanlansa da-  nabzını tutan Apple, iPhone 6‘nın 5″ olarak sızan cihazı için Beats Audio‘dan şaşırtıcı yenilikler ve özellikler alıyor. iPhone 6 ile ilgili Beats‘in ürün yelpazesi içerisindeki ortaklarından geldiği belirtilen haber, iPhone 6‘da ne sebeple ekran tasarımı yeniliğine gidildiğini de anlatıyor. Apple ile Beats anlaşmasınnı ardından iPhone kullanıcıları, cihazla beraberinde Beats kulaklıklarına sahip olacaklarını düşünerek ortaklık ile ilgili olumlu görüşlerini bildirseler de, taraflar durumun cihaz ile birlikte kulaklık hediyesiyle sınırlı kalınmayacağını defalarca bildirdiler. Ortakların amacı Beats‘in daha önceki ortağı HTC ile iş ortaklığı gibi değil, Beats ile birlikte bir inovasyon çalışması amacı güdüldüğü kesinleşti. 

Böylece, yeni nesil iPhone‘larda ve eylül ayında tanıtılacağı yönünde haberler gelen iPhone 6 için Beats‘in hazırladığı altyapının rüzgarı henüz belirgin olmasa da, Apple yetkilileri eşsiz bir multimedya iPhone‘u piyasaya sürmek için kararlı. Bu haftaiçi kesinleşen durum ile ilgili çalışmaların ayrıntıları pek bilinmiyor fakat, hem sağlık ve fitness uygulamaları ile hem de Beats‘in getireceği ses altyapısı çerçevesinde farklı bir iPhone ile karşılaşacağımız kesin.

 

 

Bu durum Apple kullanıcılarını sevindirse de, Apple‘ın yeni iş ortaklarını eliştirenler de fazlasıyla mevcut. Apple‘ın yeni ortaklarından IBM, Nike, Beats gibi şirketlerin yeni nesil Apple cihazlarını markanın öne geçebileceğini düşünüyor. Bu ortakların, altyapı sunma amacıyla da Apple bünyesine katılması “fasonlaşma” olarak nitelendiriliyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here