Ana sayfa Mobil iPhone 5S’e 13 megapiksel kamera

iPhone 5S’e 13 megapiksel kamera

0

Kameranın teknoloji algoritmalarına dayalı bir takım geliştirmeler ve ufak çaplı evrimler yaşamasına kesin gözüyle bakılıyor

Yaklaşan Apple iPhone ve iOS 7 lansmanı öncesi yeni bulgular gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Bazı güvenilir kaynaklardan elde edilen veriler ışığında özellikle pil ve ekranında önemli geliştirmeler beklenen iPhone 5S”in kamerasına ilişkin detaylar da dikkate değer. Ocak 2013″te iPad, iPhone ve iPod konusunda dünyanın en popüler web sitelerinden iLounge”da yapılan bir haber yılın tamamında sıklıkla dile getirilmişti. Arka kamera flaşının daha büyük olduğu bir iPhone 5S fikrine dayanan bu öngörünün dışında kamera tasarımında herhangi bir farklılığa gidilmesi uzak bir ihtimal gibi görünüyor. İki flaşlı bir tasarım da düşük bir ihtimal olmakla birlikte mümkün. Ancak 5S”de kameranın teknoloji algoritmalarına dayalı bir takım geliştirmeler ve ufak çağlı evrimler yaşamasına kesin gözüyle bakılıyor.
 
iPhone 5S için Sony Xperia Z, Samsung Galaxy S4 benzeri iddialı kamera özellikleri muhtemel. özellikle Galaxy S4″le global anlamda büyük beğeni gören kamera özelliklerinden bazı imarelere de rastlanması diğer bir beklenti durumunda. Sonuç olarak 13 megapiksellik bir arka kamera iPhone 5S”de tüketicilerle buluşabilir. çin, ABD ve Japonya kaynaklı çok sayıda teknoloji sitesinde dile getirilen bu tahminin üzerinde bir çözünürlük ise beklenmiyor. Ayrıca ön kamerada 0,3 – 0,5 megapiksel arası bir geliştirme bekleniyor.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here