Ana sayfa Donanım iPhone 5’ler için görünmez kılıflar

iPhone 5’ler için görünmez kılıflar

0

elmasepeti.com”un iPhone 5″ler için tüketicilere sunduğu “Ozaki O!Coat 0.3 Jelly iPhone 5 Kılıfları”, 0,3 mm”lik ultra ince yapıları ve 3 gr”lık iddialı hafiflikleri ile iPhone 5″inizi çizilmelere ve darbelere karşı koruma altına alıyor

Apple aksesuarları deyince akla ilk gelen online alışveriş platformu elmasepeti.com, Türkiye”de bir ilki daha gerçekleştirerek, orijinal iPhone 5 kılıflarını Tükiye”deki tüketicilere sunan ilk firma oldu. Dünyaca ünlü marka Ozaki imzasıyla üretilen ve elmasepeti.com tarafından satışa sunulan iPhone 5 kılıfları, 0,3 mm”lik ultra ince yapıları ve 3 gr”lık iddialı hafiflikleri ile adeta görünmez oluyor. Renkli şık tasarımlarıyla dikkat çeken Ozaki O!Coat 0.3 Jelly iPhone 5 Kılıfları, özellikle iPhone 5″inizin ince ve hafif yapısını hissetmenize engel olmadan çizilmelere ve darbelere karşı koruma altına alıyor. Bu özel ürünlere, KDV dahil 49.90 TL”den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
 
Pazarda Apple onayı olmadan üretilmiş ve koruma özelliği olmadığı halde cihazlar için sadece “süs” olarak kullanmaktan öteye gitmeyen ürünlerin çokluğu dikkat çekiyor. Bu ürünlerden farklı olarak cihazları gerçek bir korumaya alan, orijinal ve Apple onaylı kılıfların-aksesuarların tüketiciler tarafından tercih edilmesi önemli bir nokta olarak karşımıza çıkıyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here