Ana sayfa Mobil iPhone 5 hayalleri boşa çıktı, iPhone 4S tanıtıldı!

iPhone 5 hayalleri boşa çıktı, iPhone 4S tanıtıldı!

0

Nefesler tutuldu, herkesin gözü kulağı Apple’ın iPhone 5 lansmanına çevrilmişken, kullanıcıları üzecek bir haber geldi.  iPhone 5 beklerken kutudan iPhone 4S çıktı. İşte yeni iPhone!

Merakla beklenen iPhone 5 için tüm gözler  Apple’ın Cupertino’daki “Let’s Talk iPhone” etkinliğine çevrildi. iPhone 4S, Apple CEO’su Tim Cook’un konuşmasının ardından Philip W. Schiller tarafından resmen tanıtıldı. Aylardır söylentilere konu olan iPhone 5 ise başka bahara kaldı.

San Fransisco”da yapılan lansmanda Apple”ın gecikmeli olarak duyurduğu yeni iPhone”un sunumuna, sağlık sorunları yüzünden CEO koltuğunu bırakan Steven Jobs katılmadı.
 

İşte yeni iPhone 4S

İşlemci, grafik ve batarya ömrü: önceki iPhone 4 modelinin tasarımıyla hemen hemen aynı olan iPhone 4S, iPad 2″de olduğu gibi A5 işlemci kullanıyor. çift çekirdekli grafik işlemciye sahip olan iPhone 4S, 3D görüntüleri daha ayrıntılı ve hızlı bir şekilde ekrana getirebiliyor ve iPhone 4S, iPhone 4″e göre 7 kat daha hızlı. Yeni iPhone”un batarya ömründe bir önceki modelde olduğu gibi cihaz 8 saatlik batarya ömrüne sahip.
 

İşte iPhone 4S’in tanıtım videosu

 

İnternet: iPhone 4S HSPA+ teknolojisini kullanacak yani iPhone 4″e göre yeni iPhone 14.4 Mbps yani iki kat daha hızlı internete bağlanabilecek.
 

Kamera: 5 megapiksel dahili kamerası olan iPhone 4″ün aksine iPhone 4S”te 8 megapiksel dahili kamera bulunuyor. iPhone 4″e göre yeni iPhone yüzde 73 oranında ışığı daha fazla alabiliyor.
 

 

 

iPhone 4S’in fiyatı ise şöyle;  >>>>

 

 

Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renkli modeli olan iPhone 4S”in fiyatı ise şöyle:

 8 GB: 99 dolar
16GB: 199 dolar
32GB: 299 dolar
64GB: 399 dolar

 


 

 

iPhone 4S için 7 Ekim”de önsipariş dönemi başlarken, 14 Ekim”de ise son kullanıcıya ulaşmış olacak. Yeni iPhone önce ABD, Kanada, Avustralya, İngiltere, Almanya ve Japonya”da satışa sunulacak.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here