Ana sayfa Mobil iPhone 4G haziranda mı geliyor?

iPhone 4G haziranda mı geliyor?

0

Yeni iPhone yaz aylarında karşımızda olabilir.

Apple”ın büyük sükse yapan iPhone 3G hamlesi yaklaşık bir yıl sonra 3GS ile sürmüştü. Tüm dünyada çok iyi satış rakamlarına ulaşan iPhone 3GS ve 3G bu sayede Apple”ın yüzünü bir hayli güldürmüştü.
Şimdi ise gözler elbette bir sonraki jenerasyona çevirildi. Hiç kuşku yok ki Apple yeni bir iPhone üzerinde çalışıyor. Fakat bunun neye benzeyeceği ya da hangi yeniliklere sahip olacağı bilinmiyor.
 

 

 

Bugün tüm dünyada olay etkisi yaratan haber ise yeni iPhone hakkında önemli bilgiler sunuyor. Wall Street Journal”a göre yeni iPhone 22 haziranda tanıtılacak. Görünüm olarak çok fazla değişikliğe uğramayacağı belirtilen yeni cihazın adı ise iPhone HD olabilir.
Tayvan merkezli Hon Hai Precision adlı şirket tarafından üretileceği iddia edilen iPhone HD, Amerikalı operatörler için geliştirilen özel bir versiyon da olabilir. Bu konuda da Verizon ve AT&T”nin adı geçiyor. iPhone HD”nin görüntülü konuşma imkanı sunan ön kamera, 960×640 ekran ve iPhone 4.0 işletim sistemiyle birlikte multitasking özelliğine sahip olacağı gelen haberler arasında.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here