Ana sayfa Mobil iPad Uygulamaları…

iPad Uygulamaları…

0
iGO primo
iGO Primo App, GPS navigasyon cihazları denildiğinde en çok bilinen yazılımlar arasındadır ve dünya çapında milyonlarca kez kullanılmış olma özelliğine sahiptir. Kullanımlar sonucunda net biçimde “güvenilir” özelliğiyle nitelendirilen bir yazılım olan iGO”da yönlendirme ve sözlü talimatlardaki hassasiyet düzeyi çok iyi üstelik ara yüzdeki buton yapılandırmalarıyla kullanım çok pratik. iPad 2 uygulamasındaki yeni versiyonda kısa süre önce yayımlandı. Yenilikler kısaca şöyle: Yerel arama, otomatik rota hazırlama, çoklu yol desteği, akıllı klavye, akıllı geçmiş, konumunuzun çevresinde daha fazla işletme, restoran gibi detaylar.
Fiyatı:74,99 $
 

 
 
 
Skyfire
Skyfire bir flash video dönüştürme ve web tarayıcı uygulamasıdır. Flash video destekli olmasının yanında geliştiriciler, yakın zamanda uygulamanın flash oyun ve uygulamaları da çalıştırabilecek düzeye ulaşacağını belirtiyorlar.

Skyfire”ın alt menü çubuğunda Facebook, Twitter ve benzeri sosyal ağ siteleri ve Skyfire uygulaması içinde haber kaynakları ya da takipçi etkileşimleri mevcuttur. Bir “Popüler” bağlantısı da genel olarak arkadaş ve Facebook topluluğu tarafından paylaşılmış bağlantıları gösterir. iPad 2 Skyfire”da evrensel bir “Beğen” düğmesi bulunur. İnternette herhangi bir sayfa gibi Facebook”ta kolaylıkla videoları ve paylaşımları beğenebiliyorsunuz.
Fiyatı: 4,99 $

 

The Incredible Machine
Oyun dünyasının efsanevi isimlerinden The Incredible Machines artık iPad”te! Fizik motoru tabanlı yapısıyla The Incredible Machine, E3 2011″in de yıldız uygulamaları arasında yer almıştı. Gelişmiş fizik motoru, basit grafik motoru sayesinde hızlı, keyifli ve gerçekçi bir oynanışa sahip olan The Incredible Machine, bir şeyler kurup yapmayı ve yıkmayı seven insanların göz bebeği konumunda bulunuyor. Borular, tuğlalar, ipler, roketler, lazerler ve daha fazlası The Incredible Machine ile emrimize amade. Basit bir ara yüzü ve oynanabilirliği var. Hızlı ve keyifli bir oynanış sunuyor. The Incredible Machine, iPad”inizin yıldızı olmaya aday bir uygulama.
Fiyatı: 2.99$
 

 
 
 
Slice It!
Kes, oranla, tekrar kes, hesapla! İşte Slice It!”in anahtar kelimeleri bunlar! Bu anahtar kelimeleri görüp de uygulamanın zevksiz olduğunu düşünmeyin. Slice It!, oynaması son derece keyifli olan bağımlılık yapmaya müsait bir oyun. Her bölümde bize geometrik bir şekil ve belli sayıda kesme hakkı veriliyor. Tam olarak o kesme hakkı kadar işlemde cismi, bizden istenen parçaya eşit olarak bölmeliyiz. Eğer tüm parçalar bire bir eşit olarak bölünürse en yüksek puanı alıyoruz. Eşitliği belli bir dereceye kadar sağlamama imkanına sahibiz. Bu durumlarda bölüm sonundan aldığımız puan azalıyor. Slice It! iPad”iniz üzerinden oynayabileceğiniz en keyifli oyunlardan birisi konumunda bulunuyor.
Fiyatı: 0.99$

 

GT Porsche Magazine
Porsche kelimesi size heyecan mı veriyor. Eğer cevabınız evet ise Porsche motor sesinin yarattığı etkiye yakın bir iPad 2 uygulamasını hazır olun. GT Porsche Magazine, Almanya”nın en ünlü spor otomobil üreticisi Porsche sahipleri ve meraklıları için küresel şekilde yayınlanan bağımsız Porsche dergisidir. Porsche GT, en iyi Porsche dergisini oluşturmak için birleşen büyük fotoğrafçılar ve çığır açan tasarımın yanı sıra en iyi yazarları birleştiren yüksek standartlarda bir uygulamadır. Porsche kılavuzları, klasik özellikleri, yarışlardan harika fotoğraflar ve en son haberleri bu uygulamayla edinebilirsiniz.
Fiyatı: $1.99
 

 
 
 
Korg Electribe
Korg Electribe, sanal analog beatbox” tur. Ses oluşturma, kolay, eğlenceli ve sezgisel bir şekilde oluşuyor. Klasik analog synthesizer gibi. Sadece bir parça veya ses dosyası seçiyorsunuz ve 16 adımda sekanslara dokunuyorsunuz sonrasında meydana getirdiğiniz müziğin keyfini çıkarıyorsunuz. Oluşturduğunuz ses dosyaları 16-bit/44.1 kHz stereo WAV format özelliğinde oluyor. Efektler, tempo boyutları üst düzeyde olan aynı zamanda kolay ve son derece kapsamlı bir donanıma sahip olan popüler Apple iPad 2 uygulaması Korg Electribe sayesinde sizde seslerle dans etmeye başlayabilirsiniz.
Fiyatı: $19.99

 

Victoria”s Secret
iPad uygulamaları arasında, kullanıma sunulduğu günden beri en çok ilgiyi görenlerden biri kuşkusuz ünlü iç çamaşırı üreticisi Victoria”s Secret”ın iPad uygulaması. Uygulama tasarımcılarına göre iPad”in artık eskisinden daha seksi olacağı kesin. Bu uygulama ile nerede olursanız olun, yalnızca bir iki parmak hareketiyle Victoria”s Secret”la ilgili her şeyi iPad”inizin ekranında görüntülemek mümkün. Uygulamanın bir özelliği de Victoria”s Secret”ın tüm ürün kataloğunun da iPad ekranından incelenebilmesi. Katalog içerisinde beğendiğiniz ürünleri tek tuşla satın da alabiliyorsunuz. Ayrıca artık her biri neredeyse bir fenomen haline gelen Victoria”s Secret modellerinin fotoğraf çekim hikayelerini, televizyon reklamlarını, izleyebilir; markayla ilgili tüm özel etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.
ücretsiz
 

 
 
 
Bento
Hayatınızdaki tüm ayrıntılarını organize edebilecek bir yardımcının yanınızda olması ne kadar iyi olurdu. Yoğun iş temponuzdaki toplantılar, görüşmeler, projeler, randevular; ödemeniz gereken telefon faturanız; arkadaşlarınızın doğum günleri; veterinerden kedinizi saat kaçta almanız gerektiği, araç bakımınızın yaklaşan tarihini ve aklınıza gelebilecek bütün her şeyi not alıp görebileceğiniz bir uygulama Bento.

Bento, kişisel bir veritabanı uygulaması ayrıca birçok yardımcı öğeyi de içeriyor. Diyet günlüğü, dijital medya, etkinlikler, egzersiz günlüğü, ev envanteri, yemek tarifleri, müşteriler, satılmış öğeler gibi birçok başlıkta notlarınızı tutabiliyorsunuz. çeşitli metinleri, sayıları saklayabiliyorsunuz. Tarih, saat, süreler, resimler, video klipler, pop-up seçenekleri, onay kutuları, fiyatlar, oranlar, adresleri, telefon numaraları, derecelendirme, web siteleri, e-posta adresleri, anlık mesajlaşma hesaplarını ve daha fazlasını kaydedip sürekli yanınızda taşıyabiliyorsunuz. Bir e-posta gönderebiliyor ya da bir harita görüntüleyebiliyorsunuz. Kısacası Bento kapsamlı bir kişisel doküman kaynağı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here