Ana sayfa Oyun iPad Uygulamaları – Oyun ve Eğlence

iPad Uygulamaları – Oyun ve Eğlence

0
Angry Birds

iTunes App Store’un en popüler uygulamalarından biri Angry Birds. Gerek konusu, gerek oynanışı, gerekse de geliştiricilerin pazar stratejileri, Angry Birds’ü App Store’un tepesine yerleştirdi. Konu itibariyle bir grup domuzun, kuşların yumurtalarını çalmasıyla birlikte kuşlarla domuzlar arasında savaş başlıyor. Biz burada kuşları yönetiyoruz. Sinirden çılgına dönen kuşlar, çeşitli yapılarda mevzilenmiş domuzları avlamaya çalışıyor. Bunun için de, açısını ve gücünü belirleyerek kuşları sapanla domuzlara veya domuzların bulunduğu yapılara fırlatıyoruz. Elimizdeki kuşlar bitmeden domuzların hepsini vurabilirsek, bir sonraki aşamaya geçiyoruz. Bu esnada, ne kadar çok yapıya zarar verirsek, o kadar çok puan topluyoruz. Her bölüm sonunda, bölüm içerisinde aldığımız puanlara göre, en fazla üç en az bir yıldız veriliyor. Bir sonraki bölüme geçmek için tek yıldız yetiyor, fakat ne kadar çok yıldız toplarsak, o kadar bonus içerik ve/veya sürpriz kazanıyoruz.
 


 
Oyunun oynanışı gerçekten çok keyifli. İçerisinde onlarca bölüm var. Her bölüm öyle bir tasarlanmış ki, kuşlarla birlikte sizin de çıldırmanız hiç de uzak bir ihtimal değil. Kimi zaman, karşımızdaki komplike yapıyı yıkmak için, stratejik bir nokta buluyoruz. Kuşumuzun açısını ve gücünü ayarlayıp fırlatıyoruz. Başlarda isabet ettiremeyip, inatla devam ediyoruz. Akabinde, o noktayı vurmayı başardığımızda bir bakıyoruz ki, oyunu geliştiren kişi, o yapının hemen altına öyle bir detay koymuş ki, boşuna uğraşmışız. Oyun içerisinde bunun gibi onlarca detay var ve bu detaylar, uygulama geliştiricilerinin her şeyi düşündüğünü gösteriyor. Ayrıca her bölümün kendisine özel bir kırılma noktası da var. Oyun içerisinde onlarca bölüm olduğunu düşünürsek, tek tek her bölüm için ne kadar uğraşılmış olduğu konusunda da fikir sahibi olabiliriz.
 

 

Oyunda toplam yedi adet kuş türü var. Başlarda en temel kuş ile atışlarımızı yaparken, ilerleyen bölümlerde değişik özelliklere sahip kuşlar ekleniyor. örneğin sivri kafalı sarı kuş, fırlatıldıktan sonra ekrana basarsanız, hızlanıyor ve metal hariç diğer yapıları rahatlıkla seri bir şekilde kırabiliyor. Bir başka önemli kuş ise siyah bomba kuşu. Bu da, hedefe ulaştıktan sonra ekrana dokunduğunuzda patlayarak önemli bir yıkım gerçekleştiriyor. Her kuşun kendine özel özelliklerinin olması, oyunu cazip kılan bir başka gerekçe.

Angry Birds içerisinde onlarca bölüm olmasına rağmen, her bölümü tek tek oynayıp bitirseniz bile oyun bitmiyor. Zira bu sefer de her bölümü 3 yıldız alarak bitirmeniz gerekiyor ve inanın, bu hiç de kolay bir iş değil. Oyunda belli başlı “episode”lar, her “episode”un içerisinde onlarca bölüm bulunuyor. Episode’lar arasındaki geçiş videoları ise son derece şirin. Her “episode”un konsepti de farklı. örneğin, bir episode inşaat temalıyken (domuzların kafasında baret bulunuyor), bir başka episode ise vahşi batı konseptine (bu sefer domuzlar kovboy şapkası ile kendilerini koruyor) sahip.
 

 

Angry Birds’ün dünya çapındaki popülerliği giderek artıyor. Uygulamanın dağıtımcısı Rovio Mobile, Angry Birds’ü pazarlama konusunda çok başarılı bir strateji izliyor. Cadılar Bayramı, Noel, Sevgililer Günü gibi özel günler için 20 veya 30 bölümlük Angry Birds ek paketleri geliştiriliyor. Başlarda bu uygulamalar ücretsiz olarak dağıtılıyor, belli bir süre sonra ise orijinal fiyatına çekiliyor. Uygulamayı keyifle oynayanlar ise, geliştirici firmaya hakkını vermek için uygulamayı satın alıyor. Her şey bir tarafa, Angry Birds’ün popüler kültürün bir parçası olmaya başladığını da belirtelim.

Artık Angry Birds kuşları temalı yastıklar, oyuncaklar, Angry Birds USB bellekleri ve internet üzerindeki çeşitli video paylaşım sitelerinde görebileceğiniz Angry Birds skeçleri, elimizin altında bizlere keyifli içerikler sunuyor. Eğer halihazırda Angry Birds’ün tüm versiyonlarını bitirmişseniz, sakın oyundan uzaklaşmayın zira ilgili ekip, en yakın zamanda yeni bir Angry Birds oyunuyla bizlerin karşısına çıkacaktır.
Bu popüler ve eğlenceli oyunu iPad”in büyük ve kaliteli ekranında deneyimlemek, müptelalığı garanti altına alacak!

Fiyatı: $4.99

İpucu: Bir bölüme başladığınızda, ilk seferinde sadece kritik noktaları tespit etmeye çalışın. Sonra o bölümü kaybettiğinizde, yeniden oynayarak, kuşlarınızı idareli kullanmaya çalışın. Bir alanı yerle bir etmek için iki yöntem varsa, civardaki yapılara daha fazla zarar verecek olan yöntemi kullanmaya gayret edin. Unutmayın, ne kadar çok yıkım, o kadar çok puan. Ne kadar çok puan, o kadar çok yıldız!
 

 

  Facebook
700 milyonu aşan üye sayısıyla, dünyanın en kalabalık sosyal ağ sitesi Facebook, hemen her platformda kendine önemli bir yer ediniyor. Facebook’un iTunes App Store’daki uygulaması, kullanıcıyı bir mobil ortam için gereksiz sayılan ara yüzlerden kurtararak, salt bilgi ve içerik paylaşımı ve fotoğraf/video kaynaklarını sunuyor. Uygulama son derece kolay kullanılabilir ve basit bir ara yüze sahip. Gerekli olan hemen her şey elinizin altında. Yeni iletiler ekranın en aşağısındayken, feed ve diğer kaynaklar ana ekranda diğer butonlarla birlikte bulunuyor. Konu dünyanın en kalabalık sosyal ağ sitesi Facebook olunca, bu sosyal ağın mobil uygulaması da dünyanın en çok indirilen uygulamalarından biri haline geliyor. Ayrıca Facebook’un yeni özelliği Facebook Places de bu mobil uygulamadaki yerini alıyor.
Uygulamanın ücretsiz olması, şüphesiz ki Facebook’un yaygınlaşma politikasının bir göstergesi. Mesajlaşma arabirimini geçtiğimiz ay içerisinde yenileyen Facebook, yeni mesajlaşma arabiriminde, mobil kullanıcıları kendilerine çekecek türden özelliklere yer verdi. Bu sayede mobil kullanıcılar artık SMS yazar gibi Facebook üzerinden bir arkadaşına mesaj yazabiliyor. Zira iPad, eğer isterseniz yeni Facebook bildirimlerinde ana ekrana uyarı penceresi yolluyor. örneğin yolda yürürken, Facebook’unuza bir mesaj geldiğinde, iPad’inizin ana ekranında “x kullanıcısından size yeni mesaj geldi” bildirimi görüyorsunuz
Facebook ana ekranında yeni haberler, profiliniz, arkadaş listeniz, mesajlarınız, işaretlediğiniz mekanlar, üye olduğunuz gruplar, etkinlikler, fotoğraflar ve sohbet butonları bulunuyor. Ayrıca Facebook hesabınızda bir takım değişiklikler yapmak isterseniz, uygulamanın sol üst tarafında yer alan “Account” tuşuna dokunmanız yetiyor. Buradan, Facebook hesabınız ile ilgili değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz. Kısacası Facebook mobil uygulaması, bir Facebook kullanıcısının mobil ortamda yapmak isteyebileceği her şeyi kullanıcıya sağlıyor.

Fiyatı: ücretsiz
 

 

Twitter

Kullanıcılara sağladığı 140 karakter ile mikro-blog tutma imkanı sağlayan ve dünya çapında popülerliğe sahip olan Twitter, en büyük gücünü mobil platformdan alıyor dersek yanılmayız. özellikle anlık haber iletiminde önemli bir yere sahip olan Twitter, mobil kullanıcıların, gördükleri olayları ya da bulundukları yerden edindikleri bilgileri, kendileri üzerinden paylaşması sayesinde popülerliğini uzun süre daha koruyacak gibi görünüyor. iPad üzerinden ücretsiz bir şekilde edinilebilen Twitter’ın uygulaması, belki de Twitter’ın masaüstü bilgisayarlardan erişilebilen versiyonundan çok daha pratik bir kullanıma sahip! Evet, yanlış duymadınız.

 
Eğer herhangi bir şekilde Twitter ile içli dışlı biriyseniz, Twitter’ın iPad versiyonunu kullanmaya başladıktan sonra bir daha bilgisayar üzerinden Twitter’a girmek istemeyeceksiniz. Bilgisayar üzerinden yapabileceğiniz her hareketi Twitter mobil uygulamasında da gerçekleştirebiliyorsunuz. Gerçek zamanlı tweet (Twitter’a yazılan ileti) arama, trend olan tweet’ler, en çok retweet edilen tweet’lere bu uygulama ile ulaşmak mümkün. Aynı şekilde, birbirinizin takip listesinde olduğunuz diğer Twitter kullanıcılarına kişisel mesajlar atabilir, bağlantı paylaşabilirsiniz.

Twitter günden güne popülerliğini artırıyor. Dolayısıyla iPad üzerindeki uygulaması da günden güne hızla yaygınlaşıyor. Twitter’ın artık bir internet sitesi olmaktan çıkıp, bir platform haline geldiğinin farkındaysanız ve iPad için başarılı bir Twitter istemcisi kullanmak istiyorsanız, diğer Twitter istemcilerini bir kenara bırakarak, firmanın resmi kendi istemcisini kullanabilirsiniz.

Fiyatı: ücretsiz

İpucu: iPad üzerinden Twitter’da oturum açtınız, fakat günler boyu hiç iPad üzerinden siteye girme fırsatınız olmadı diyelim. Bu durumda, günler öncesindeki tweet’lerin ekranda olduğunu göreceksiniz. Fakat korkmayın! Aradan geçen günler boyunca yazılan tweet’leri tek tek geçmeyeceksiniz. Kaç gün geçerse geçsin, içerisinde bulunduğunuz günün ilk tweet’lerinden başlayacaktır uygulama.
 

 

  Cut The Rope

Angry Birds’ten sonra iPad dünyasının en ilgi çeken oyunlarından bir diğeri de Cut The Rope. Bu uygulama ile geçirdiğiniz vakitlere acımayacak, fakat nasıl bu kadar hızlı geçtiğini de anlamayacaksınız. Zira oyunun sizlere sağladığı “Yapabilirsin!” alt metini, sizin bölümleri geçmek için heveslenmenizi sağlıyor. Cut The Rope kısaca, ipleri keserek bir objeyi diğer objeye ulaştırmaya çalışma üzerine kurulu bir oyun. İlk aşamalar son derece basit. Bu, kullanıcıların oyuna alışması için yapılmış bir tercih. İlerleyen bölümlerde oyun öyle bir zorlaşıyor ki, “İpi nasıl kessek de hem puanları toplayıp hem de bölümü geçebilsek?” diye düşünmeden edemiyorsunuz.

Cut The Rope’da adeta bir tilki gibi kurnaz olmanız gerekiyor. İpi nereden ne şekilde kestiğinizin önemi son derece büyük. Fakat ne var ki kurnaz olmak kimi zaman yetmeyebiliyor. İşte bu anlarda da çita gibi çevik olmak gerekebiliyor. Yapacağınız en küçük bir yanlış kesim, tüm bölümü baştan oynamanıza sebep olabiliyor. Cut The Rope kesinlikle bağımlılık yaratan bir oyun. özellikle, oyuna ve genel oynanışına alıştıkça, bir sonraki bölümü de görmek isteyecek ve iPad’i elinizden bırakmakta zorlanacaksınız!

Angry Birds’te olduğu gibi, Cut The Rope’ta da bölümleri geçerken belli bir yıldız kazanıyorsunuz. Her bölümü 3 yıldız ile bitirebilmek için ciddi bir beyin fırtınası ve efor gerekiyor. Dolayısıyla oyunu az yıldız ile bitirirseniz hiç üzülmeyin, zira tüm bölümleri 3 yıldız ile birlikte bitirmek için daha çok çalışmalısınız! Pratik menüleri ve hızlı yapısı sayesinde, nerede olursanız olun iPad’i açarak Cut The Rope’u oynayabilir ve/veya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Fiyatı: $1.99
 

 

Solitaire

Birçoğumuzun aşina olduğu Windows işletim sistemlerinin varsayılan oyunlarından biri olan Solitaire, kendisine iPad üzerinde de yer buldu. Windows Solitaire’in aynısı olan uygulama, iPad’in imkanları ile birlikte daha keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Nasıl mı? Kartları dokunmatik ekran aracılığıyla açıp, sıraya dizmek, desteleri karıştırmak ve oyunu bitirince çıkan ekran ile etkileşime girmek, iPad ile oldukça keyifli!
MobilityWare adlı bir geliştirici firma tarafından geliştirilen oyun, yine MobilityWare tarafından dağıtılıyor. Uygun fiyatıyla dikkat çekiyor ve alışılagelmiş Solitaire’i iPad platformuyla tanıştırarak bizlere nostalji dolu günler yaşatıyor.

 
Eğer Windows’un Solitaire’ine aşinaysanız ve/veya bağımlısıysanız, iPad’iniz üzerinde de bu uygulamaya yer vermek isteyeceksinizdir.

Fiyatı: $0.99
 

 

  Air Hockey

Buz hokeyi sever misiniz? Peki buz hokeyinin masa üzerinde oynanan versiyonunu hiç denediniz mi? İşte bu oyuna Air Hockey deniyor ve son derece keyifli bir oyun! Air Hockey, iPhone ve iPod touch’larda da mevcut olan bir uygulama; fakat iPad kadar zevk vermiyor. Zira Air Hockey için genişçe bir masaya ihtiyaç duyacaksınız. Air Hockey her anlamda size keyifli vakitler geçirtecek bir uygulama. Aynı iPad üzerinden iki kişi oynayabilme imkanının olması ise Air Hockey’i cazip kılan bir diğer özellik.
Air Hockey’de beş farklı zorluk seviyesi bulunuyor. Eğer yapay zekaya karşı oynayacaksanız, sizi uyarmalıyız; son zorluk seviyesinde yapay zekayı yenmek bir hayli efor istiyor. Onun dışında, aynı ekran üzerinden arkadaşınızla karşılıklı Air Hockey oynamak, bir süre sonra bağımlılık yaratabilir. Bu konuda da sizi uyarmalıyız.

Fiyatı: $0.99

 

Plants vs. Zombies HD

İlk yayınlandığında büyük ilgi toplayan ve bir anda popülerliğe kavuşan Plants vs. Zombies, iPad versiyonu Plants vs. Zombies HD ile oyun severlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Uygulama, konu olarak Angry Birds’e benziyor. Fakat oynanış çok daha farklı. Bir grup zombi, bahçeye girerek evinize ulaşmaya çalışıyor. Siz de envai çeşit bitki aracılığıyla bu zombileri bertaraf etmeye çalışıyorsunuz. Oynanışı son derece keyifli, bağımlılık yaratabilecek türden bir oyun. iPad üzerindeki grafikleri de son derece tatmin edici. Plants vs. Zombies HD ile ilgili söylenmesi gereken bir diğer önemli nokta ise, oyunun müzikleri. Uygulamanın son derece ürkütücü fakat güzel müzikleri var. öte yandan, oyun içi sesler de olması gerektiği gibi; eğlenceli, akılda kalıcı. Oyunda farklı alanlar mevcut. Havuz, gündüz, gece ve çatı bunlardan bazıları. Bu oyunu oynarken kesinlikle keyif alacaksınız.

Fiyatı: $6.99
 

 

Pianist Pro

Genelde müzik, özelde ise piyano ile aranız iyi mi? Eğer bu soruya evet cevabını veriyorsanız ve bir iPad sahibiyseniz, Pianist Pro adındaki bu uygulamayı bir şekilde duymuşsunuzdur. iTunes üzerindeki en başarılı piyano çalma simülasyonu olan Pianist Pro, gerçekçi piyano çalma hissiyatı ve çaldıklarınızı kaydedebilme özelliği sayesinde büyük ilgi çekiyor. Sadece bunlar değil tabii ki, harici CoreMidi USB ve Midi Mobilizer gibi ara yüzler aracılığıyla canlı MIDI kontrol imkanı sağlayan uygulamada, kaydettiklerinizi WAV ses dosyası olarak depolayabilme imkanı sunuyor. Uygulamanın bünyesinde sadece piyano değil, 16 profesyonel sanatçı tarafından kaydedilmiş diğer enstrümanların da sesleri bulunuyor.

Pianist Pro, çaldığınız notalara efekt ekleme, piyano pedallarıyla müziğinizi destekleme imkanı da sunuyor. Ayrıca tam 88 tuşu barındıran yapısıyla, gerçek oktav sayısına sahip olan uygulamanın, hemen her müzikseverin ilgisini çekeceğini düşünüyoruz.

Fiyatı: $9.99
 

 

Tiny Wings

Nasıl ki Angry Birds, henüz daha bu denli popüler değilken, kulaktan kulağa konuşuluyordu, şimdi de Tiny Wings kulaktan kulağa konuşuluyor. özellikle ve öncelikle iPad kullanıcılarının dikkatini çeken bu ufak oyun, kanatları küçük olduğu için uçamayan bir kuşun uçma macerasını anlatıyor. Küçük kanatlardan dolayı uçamayan kuş, yüksek tepelere çıkarak buralardan kendini aşağı bırakıyor ve uçmaya çalışıyor. Tabii ki sizin yardımınızla.
OpenFeint destekli yapısıyla uygulama, son derece keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Saniyede 60 fps’ye kadar varabilen performansını gördüğünüzde, ne demek istediğimizi anlayacaksınız. iPad’iniz içerisindeki en huzur verici ve keyifli oyunlardan biri olmaya aday Tiny Wings, renkli bölümleriyle de gözünüzü şenlendiriyor.

Fiyat: $0.99
 

 

Can Knockdown 2

Dünya üzerinde milyonlarca kişinin oynadığı Can Knockdown 2, hedefleme becerilerinizi şaşırtıcı derecede test edebileceğiniz bir oyun. Uygulamada nişan alıp topları, teneke yığınlarını, hareketli hedefleri vurmaya çalışıyorsunuz. Bonus topluyorsunuz. Knockdown 2, büyük ilgi çeken bir önceki versiyon Can Knockdown 1″deki oyun prensibine ciddi düzeyde zorlukların katıldığı, ayrıca çok daha fazla dikkat isteyen bir versiyon olarak karşımıza çıkıyor. Yüksek çözünürlüklü, göz kamaştırıcı üç boyutlu grafikler, figürlerin ve grafiklerin fiziki tasarımlarındaki üst düzey, mükemmel ses tasarımı, ödüllendirici oyun modları ve sizde yarattığı zorluk ve rekabet hissiyle sizi iPad”inizin başında saatlerce nişan alıp ateş eden bir kovboya dönüştürebilir. Can Knockdown 2,
35.4 MB boyutunda ve çok sıklıkla güncellenen bir oyun özelliği taşıyor.

Fiyat: $0,99

 

 

 

Geared HD

Geared HD, fizik, matematik gibi kavramlara uzak olan iPad kullanıcılarını zorlayıp hırslandırabilecek bir oyun izlenimi bırakıyor. Oyun farklı ebatlardaki dişli çarkları yerleştirerek hepsinin aynı anda hareket etmesi prensibine dayanan bir oyun. Uygulamada tamı tamına 150 farklı bölüm mevcut. Her bölümde bize başarmamız için verilen çarkların ebatları değişiyor ve oyun gittikçe daha da zor bir hale geliyor. İlk bakışta basit gibi görünse de zekâ oyunu kavramına güzel bir bakış açısı niteliği ortaya koyan bir uygulama.

Fiyat: $2.99

 

Şişe çevirmece HD

Türk oyun tasarımcılarının geliştirdiği ve Türkiye”de iPad üzerinde en çok oynanan oyunlardan biri haline gelen Şişe çevirmece HD, hemen herkesin bildiği basit bir prensibe dayanıyor: Şişeyi çeviriyorsunuz, doğruluk mu cesaret mi karar veriyorsunuz. Arkadaşlarınızın en gizli sırlarını öğreniyorsunuz. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyunun anahtar öğesini, yani şişe çevirmeyi, artık iPad”iniz üzerinden de oynayabilirsiniz.

ücretsiz

 

 

Bowmaster HD

Bowmaster HD, son aylarda en çok indirilen iPad uygulamaları arasında yer alıyor. Uygulama kullanıcılara sürükleyici bir okçuluk deneyimi de sunuyor. Uygulamada gerçek bir ok ve yayı elinizde kontrol ediyorsunuz ve hedefleri vurmaya çalışıyorsunuz. Akıllı kontrol sistemi sayesinde parmaklarınızla oku çekip bırakıyorsunuz. çekim mekanizması son derece yumuşak ve pürüzsüz bir izlenim bırakıyor. Okçuluk mekaniğinin çok doğal bir tasarımı olan Bowmaster HD, fantastik ve zevkli bir oyun deneyimi sunuyor. Ayrıca belirtmeliyiz ki grafikler kesinlikle oyun sürükleyiciliğine katkı sağlıyor.

ücretsiz

 

Episode One HD

Episode One HD bir sıra tabanlı bir strateji oyunu. Fantastik bir oyun uygulaması ve Türkiye”de iPad kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak, en fazla sayıda indirilen oyunlar arasında yer alıyor. Yıl 2981, üçüncü bin yılın sonuna yaklaştıkça, dünya felaket içindedir. Yangınlar bütün dünyaya yayılmış durumdadır ve dünya çok uluslu devasa şirketler tarafından yönetilmektedir. Paralı gruplar ve silah her yerde masum insanları tehdit etmektedir. Silah ve zırhlarınızla dünyayı bu post apokaliptik felaket durumundan kurtarmaya çalışıyorsunuz. Level 2 “ye kadar ücretsiz oynayıp sonra uygulamayı satın alarak tam sürümü oynayabilirsiniz.

ücretsiz
 

 

  Holes and Balls

Türkiye”nin dışında İngiltere, Almanya, Avusturya, Belçika, Portekiz, İspanya ve daha birçok ülke de TOP 10 oyunlar listesinde yer alan bir uygulama. Topları sürükleyip vurduğunuz bir platformdan çeşitli deliklerin içine sokmaya çalıştığınız bir oyun. iPad sahipleri için gerçekten çok eğlenceli bir oyun. Tüm dünyada bu oyunun tehlikeli bağımlılık yaptığı konusunda bir ortak görüş söz konusu.

ücretsiz

 

Worms II: Armageddon

Bazuka, tüfek, tabanca, makineli tüfek, el bombası vb. gerçek silahlar, inek, Ninja ipi, eşek heykeli gibi çizgi filmsel silahlar, havadan saldırı, napalm bombası gibi sert silahlarla ortalığı kasıp kavurduğunuz dünyanın en eğlenceli ve en çok oynanan iPad oyunlarının başında geliyor Worms II: Armageddon.

Toplamda 30 birbirinden zor savaş bölümünü geçip oyunu bitirmeye çalışıyorsunuz. Oyunda 3 çeşit mod bulunmakta: Tek kişilik, çok kişili ve online. Tek kişilik modda “Görev”, “Antrenman”, “Deathmatch” ve “Hızlı Oyun” vardır. çok kişilikte arkadaşlarınızla veya bilgisayara karşı oynayabilirsiniz. Online’da ise WormNet” te dünya çapında tüm Worms oyuncularıyla oynayabilirsiniz.

Görsellik ve aksiyon içeren komik seslerle bu aksiyonu mükemmel bir eğlenceye dönüştüren Worms II: Armageddon, rafine kontrol sistemi ile yenilikçi dokunmatik ekranlı kullanıcı ara yüzü kullanılarak oynanan otantik bir sıra tabanlı strateji oyunu.

$4.99
 

 

FarmVille by Zynga

FarmVille by Zynga, 7 / 24 bitki ve hasatlarla ilgilendiğiniz, çiftlik yaşantısına dair çok eğlenceli imgeler barındıran bir oyun. Meyve ve sebze yetiştirmek için tohum satın alın ve yetiştirdiğiniz ürünleri satıp tarlanızı büyütün. Koyun, inek, domuzlarla hayvancılık yapın; traktör ve ekme araçları satın alıp daha hızlı hasat elde edin. Tarlanıza kendi stilinizi kazandırın ve komşularınızla iletişim kurun. Farmville, uzun müddettir web üzerindeki en popüler oyunlardan biri; oyun hemen her yaş grubundan kişiler tarafından oynanılıyor. Oyunun geliştiricisi Zynga Inc. 295 milyondan fazla aylık aktif kullanıcıyla dünyanın en büyük sosyal oyun geliştiricisi durumundadır.

ücretsiz
 

 

Fifa 11 by EA Sports

Tablet bilgisayarlar için hazırlanmış en büyük ve en iyi futbol oyunu olduğunu iddia eden EA Sports FIFA 11, iPad tabletler için daha önce yaşanmamış bir futbol heyecanı vaat ediyor. HD görüntü kalitesiyle çimlerdeki detayları bile görebileceğiniz FIFA 11, görsel netliği oyun akışkanlığı ile birleştiriyor. Takımların renkleri çok daha canlı. çim daha görkemli bir yeşile sahip ve detaylar gerçekten muhteşem. EA Sports FIFA 11, kazanma tutkusu ve benzersiz oynanabilirliğiyle dünyanın en popüler spor oyunu.

EA Sports FIFA Soccer 11′in bünyesinde 500 lisanslı takım, 30 resmi lisanslı lig, 15 binden fazla gerçek oyuncu ve 35 stadyum bulunuyor. Bütün detaylar çok iyi düzeyde. Yeni oyun çift kontrol seçeneğini de barındırıyor. Bu sayede oyuncular daha sofistike hareketleri daha kolay bir şekilde yapabilecekler. FIFA Soccer 11′de iki farklı oyun modu bulunuyor: Favori takımınızı seçerek bir ligde mücadele edebilir ya da doğrudan elemeli maçların oynandığı bir turnuvaya katılabilirsiniz.
 

 

Bluetooth veya wifi aracılığıyla yerel-çoklu oyunculu inanılmaz bir deneyim. Arkadaşlarınızla bağlantı kurup oyun oynuyorsunuz. Saatlerce iPad üzerinden görsel mükemmellik, hassas kontroller, otantik takımlar ve gerçek oyuncuların harmanı olan eşsiz bir deneyimi paylaşıyorsunuz. Yerel-çoklu oyunculu özelliğinin rekabet ve eğlencenin sınırları zorlayan bir deneyime tanıklık etmenizi sağlayacağına eminiz.

Yüksek kaliteli grafikleri ve gelişmiş animasyon nedeniyle, FIFA 11 büyük bir dosya boyutuna sahiptir. İndirdikten sonra oyunun bağımlısı olabilme ihtimalinizin yüksek olduğunu ve oyunu silmenizin çok zor olacağını da hatırlatmak isteriz.

$0.99

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here