Ana sayfa Mobil iPad Uygulamaları – Kadınlara Özel

iPad Uygulamaları – Kadınlara Özel

0
Women”s Health for iPad

İlk bakışta uygulama her ne kadar popüler dergi Women”s Health” in bir ön izlemesi gibi görünse de yine de kadın sağlığı açısından yararlı bilgilere ulaşmak mümkün. ücretsiz versiyon olan bu uygulamayı indirdiğinizde derginin son sayılarından 12 sayfayı iPad ekranınızda görüntülemeniz mümkün. Sayfalarda gezinmek için iPad”inizin sürekli internete bağlı olmasına lüzum yok; çevrimdışı halde iken de bu uygulama sayesinde Women”s Health sayfalarını okuyabilirsiniz.

Fiyat: $1.99
 

 

 

  Vogue Stylist

Vogue Stylist uygulaması ile modaya yön veren Vogue editörlerinin belirlediği son trendler çerçevesinde farklı giyim kombinasyonları yapabilmeniz mümkün. Kombinasyonlara dahil edilebilecek ürünler sadece giyimle sınırlı değil, her türlü aksesuar, parfüm, saç stili ile ilgili seçim sanal giyim odanızda bulunan seçenekler arasında. Vogue editörlerinin estetiği ile kendinizinkini zenginleştirmek elinizde.

Fiyat: $0.99

 

Calorie Tracker

Calorie Tracker,günlük kalori ve egzersizlerinizi takip ederek size diyet, kilo kaybı ve fitness hedeflerinize ulaşmanızda yardımcı oluyor. Kalori-kilo yönetimi, kilo vermek için gerekli hedeflerinizin belirlenmesi için iPad”inizde bulunduracağınız önemli uygulamalardan biri olmaya aday. Online yemek dergisi 625 bin gida ve fitness öğesi içeren günlük yağ, kalori, karbonhidrat ve protein alımınızı izlemenizi sağlar. Sunduğu gıda veritabanı sayesinde sizi programlı bir yaşama davet eden görsel öğeleri ve arayüzü gelişkin bir uygulama.

Fiyat : $2.99

 

 

Paprika Recipe Manager

İyi yemek yapmanın iyi bir hayatın anahtarlarından biri olduğunu düşünenlerdenseniz Paprika Recipe Manager tam size göre bir iPad uygulaması. Uygulama sayesinde internet vasıtasıyla edindiğiniz yemek tariflerini düzenleyip, arşivleyebilir; kendi tarif ve yorumlarınızı da onlara ekleyebilirsiniz. Kendi tariflerinizi de iPad üzerinden dünyanın herhangi bir yerindeki başka “usta aşçı”larla paylaşabilme imkanı da veren Paprika Recipe Manager, iyi bir mutfakta iPad ile beraber olması gereken ilk uygulamalardan biri.

Fiyat : $9.99

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here