Ana sayfa Mobil iPad Uygulamaları – Çocuklara Özel

iPad Uygulamaları – Çocuklara Özel

0
Farmyard Sounds

Bebekler ve küçük çocuklar için hayvanları tanıtan, kuzuların, ineklerin ve daha birçok çiftlik hayvanının içinde olduğu sesli kitapları hepiniz bilirsiniz. Bu eğlenceli ve eğitici kitapların iPad için dönüştürülmüş bir uygulaması Farmyard Sounds. Parlak karikatür görüntüleri, eğlenceli çiftlik ses efektleri ve küçük parmaklar için hazırlanmış basit ve kolay bölümleriyle miniklere koordinasyon, seslendirme ve tanıma becerilerini geliştirme konularında yardımcı olan bir iPad uygulaması Farmyard Sounds.

$0.99
 

İpad Ugulamaları - Farmyard-Sound
 

 

iPad uygulamalrı-MathBoard   MathBoard

Toplama, çıkarma, çarpma, bölme, kareler, küpler, sayı aralıkları ve bitmek bilmeyen matematik problemleriyle zihinsel pratik sağlayan bir iPad uygulaması MathBoard. Her an bir aritmetik problemine karşı hazırlıklı olmalısınız. Bu uygulama sizi sınav mantığına istediğiniz zaman götürüveriyor. Her yaştan bireyler için kesinlikle yararlı bir uygulama. çocuklara bazen matematik problemleri yöneltmek istediğinizde hazırlanmış soruyu kendisine sunabiliyorsunuz. Testlerde verilen yanlış cevaplarda hem yanlış hem de doğru cevap görünüyor. Bir geri sayım ya da geçen süre ayarlamasıyla, süre kısıtlaması temeline dayalı soru çözebilirsiniz.

Aynı sınavlar ilerleyen zamanlarda yeniden yapılabilir veya farklı kişilerin çözmesi için kaydedilip tekrar açılabilir. Hızlı toplama, çıkarma ve çarpma için referans matematik tabloları içerir. Eğitim için farklı bir bakış açısı olabilecek bir test ve aritmetik işlem pratiği uygulaması.

$4.99

 

iWriteWords

Apple tarafından yapılan açıklamada çocuklar için en yararlı uygulamalardan biri olarak gösterilen iWriteWords aynı zamanda çalışanların favori oyunlarından biri olarak lanse edilen keyifli bir yazı yazma uygulaması. Parlak arka plan renkleri parmağınızla birleştirmeye çalıştığınız noktalarla ortaya çıkan figürler oyunun temasını oluşturuyor. Ara yüzü son derece sezgisel bir uygulama olan iWriteWords küçük çocuklara yazı yazmayı öğretmek amacını taşımasının yanı sıra büyükler içinde eğlenceli bir uygulama özelliği taşıyor.

$2.99

  iPad Uygulamalrı-iWriteWords

 

The Chemical Touch

Kimya dersleri için öğrencilerin en önemli yardımcılarından olacak bir uygulama The Chemical Touch. Elementlerin özellikleri, standart amino asitler ve kimyasallar, periyodik tablo, atom kütlesinin periyodik eğilimleri gibi birçok temel bilgi ve daha fazlası bu görsel açıdan da üst düzeydeki uygulamanın özellikleri arasında. İngilizce olmasına rağmen periyodik tablo başta olmak üzere hemen her an yeni bilgileri öğrenebileceğiniz ve kendinizi kimya konusunda zinde tutabileceğiniz bir uygulama. Uygulamanın en özel eklentilerinden biri elementler, amino asitler ve nükleotidler için tek bir dokunuşla açılan Wikipedia sayfası ve karşınıza gelen ayrıntılar.

$0.99

İpucu: Kimya formülleri ve periyodik tabloyu her zaman yanınızda bulundurabilirsiniz.

iPad uygulamalrı-The chemical touch

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here