Ana sayfa Mobil iPad Uygulamaları

iPad Uygulamaları

0
Holes and Balls
iPad dünyasının en keyifli uygulamalarından biri olarak nitelendirebileceğimiz Holes and Balls, golf ile bilardo karışımı son derece keyifli saatler geçirmemizi sağlayan bir uygulama. Topları çeşitli alanlardan geçirerek ilgili deliklere sokmaya çalıştığımız bu oyunun bağımlılık yaratma ihtimali çok yüksek. Oyunun bağımlılık yaratmasının başındaki sebepleri arasında, topları deliklere sokmaktan çok daha fazlasını sunuyor olması. Kimi bölümler öyle güzel tasarlanmış ki, geçmek için ciddi bir beyin fırtınası yapmanız gerekebiliyor. Holes and Balls, 1.99$”lık fiyat etiketiyle ucuz ama eğlenceli bir uygulama.
Fiyatı: 1.99$
  holes and balls
     
  Air Video
Air Video ile iPad 2 için hemen her formatta videolarınızı oynatabiliyorsunuz. Uygulama çalıştıktan sonra, paylaşmak istediğiniz klasörleri kolayca sosyal ağlarda paylaşabiliyorsunuz için cihaza videolarınızı kopyalamanız gerekmez. Koleksiyonunuzdaki videolar iPad tarafından desteklenen biçimde değilse kolayca dönüştürebiliyor bu uygulama yani videonuzun oynatılmaması gibi bir ihtimal neredeyse yok. Air Video tarafından dönüştürmeden çalınan formatlar ise şöyle:MP4, M4v, mov, avi, wmv, asf, mpg, mpeg, avi, 3gp, DMF, divx, flv. Videolara şifreyle koruma ekleyebiliyorsunuz ayrıca videoları dönüştürmeden önce çözünürlük boyutunu, ses akışını ayarlayabiliyorsunuz.
Fiyatı: $2.99

 

Fragger
Fragger, bir oyun ikonu. Tam 10 milyondan fazla oyuncuyla şu anda neredeyse her bir iki iPad 2″den birçoğunda aktif biçimde oynanıyor. Bu “hit” oyun, neden bu kadar ilgi görüyor sorusunun cevabıysa basit: Grafikler, zorluk, eğlence, patlamalar, bomba düzenekleri, uzun saatler süresince oynamaktan sıkılamayacağınız bir aksiyon. Amacının Fragger dünyasını korumak. Düşmanları öldürmek ve puanınızı online olarak Yerel + Global yüksek puan listesinde milyonlarca oyuncuyla karşılaştırıp sıralamalarda yer almak.
Fiyatı: $0.99
 
 
     
  The Incredible Machine
Oyun dünyasının efsanevi isimlerinden The Incredible Machines artık iPad”te! Fizik motoru tabanlı yapısıyla The Incredible Machine, E3 2011″in de yıldız uygulamaları arasında yer almıştı. Gelişmiş fizik motoru, basit grafik motoru sayesinde hızlı, keyifli ve gerçekçi bir oynanışa sahip olan The Incredible Machine, bir şeyler kurup yapmayı ve yıkmayı seven insanların göz bebeği konumunda bulunuyor. Borular, tuğlalar, ipler, roketler, lazerler ve daha fazlası The Incredible Machine ile emrimize amade. Basit bir ara yüzü ve oynanabilirliği var. Hızlı ve keyifli bir oynanış sunuyor. The Incredible Machine, iPad”inizin yıldızı olmaya aday bir uygulama.
Fiyatı: 2.99$

 

Dreambox LIVE
iPad 2″niz üzerinden ev ağınızdaki, Enigma 1 destekli set-top-box TV”leri izleyebileceğiniz bir uygulama Dreambox Live, iTunes düzenleme ve düzenlemeleri dijital medya koleksiyonunuza eklemek için pratik bir yoldur. Uygulamada ses anahtarlama, altyazı desteği, EPG, birden fazla kalite ve zap modları bulunuyor.
Fiyatı: $7.99
 
     
  Fring for iPad2
Görüntülü ya da yazılı sohbet ve sesli arama uygulaması Fring”in popülaritesi her geçen gün artıyor. ücretsiz görüntülü görüşme özelliğiyle adeta iPad 2″nizi adeta cep telefonuna dönüştüren ücretsiz bir yazlım özelliği taşıyan Fring”te 4″e kadar katılımcıyla görüntülü görüşmeler gerçekleştirilebiliyor. Dynamic Video Quality(DVQ)ile iPad 2″nizin üzerinden gerçekleştirdiğiniz görüntülü sohbetlerde en iyi görüntü kalitesi ve ses sağlanıyor. Milyonlarca kişi tarafından indirilen Ring ile yazılı metinlerle kurulan iletişim de büyük keyif.
Fiyatı: ücretsiz

 

PressReader
PressReader, Türkiye dâhil 94 ülkeden 48 dilde 1.800 “den fazla tam içerikli gazeteyi iPad 2″nize taşıyor. PressReader ile en sevdiğiniz yayınların bir dijital baskısını da alabilirsiniz. Son derece kullanışlı bir ara yüze sahip olan bu popüler iPad yazılımında en çok okunan gazetelerse şunlar: The Washington Post, USA Today, Chicago Tribune, International Herald Tribune, Globe and Mail, National Post, Vancouver Sun, Irish Independend, Daily Mail, Hamburger Morgenpost, Der Tagesspiegel, Il Messaggero, Bangkok Post, Kommersant…
Fiyatı: ücretsiz
 
     
  Korg Electribe
Korg Electribe, sanal analog beatbox” tur. Ses oluşturma, kolay, eğlenceli ve sezgisel bir şekilde oluşuyor. Klasik analog synthesizer gibi. Sadece bir parça veya ses dosyası seçiyorsunuz ve 16 adımda sekanslara dokunuyorsunuz sonrasında meydana getirdiğiniz müziğin keyfini çıkarıyorsunuz. Oluşturduğunuz ses dosyaları 16-bit/44.1 kHz stereo WAV format özelliğinde oluyor. Efektler, tempo boyutları üst düzeyde olan aynı zamanda kolay ve son derece kapsamlı bir donanıma sahip olan popüler Apple iPad 2 uygulaması Korg Electribe sayesinde sizde seslerle dans etmeye başlayabilirsiniz.
Fiyatı: $19.99
     
National Park Maps HD
National Geographic”ten iPad”e özel keyifli ve işlevsel bir uygulama daha. iPad platformuna çıkardığı işlevsel uygulamalarıyla adından söz ettiren National Geographic, bu sefer milli parkları ayağımıza kadar getiriyor. National Park Maps HD adıyla sunulan uygulama, ilk aşamada sadece Amerika Birleşik Devletleri”ndeki parkları gösteriyor fakat zamanla veri tabanını da zenginleştirecek. Milli parkları haritalar halinde göstermekle kalmıyor, buralardaki trekking rotalarını, piknik alanlarını, kamp alanlarını, yolları, konaklama olanaklarını da gösteriyor. Ayrıca ulaşmak istediğiniz bölgeye olan uzaklığınızı, tercih edebileceğiniz yolları da bizlere gösteren uygulama, uygun fiyatıyla da dikkat çekiyor.
Fiyatı: 4.99$
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here