Ana sayfa Haber iPad Pro ve detayları

iPad Pro ve detayları

0

Görsel: Flickr’dan “Muxu”

Apple, 13″ Macbook ile beraber yanısıra artık tasarımcıları, programcıları; kısacası kendi asıl kitlesini tekrar etkilemeyi başarmış ancak önünde halen Surface Pro 3 ve yeni tanıtılan Microsoft Surface‘ler var. Intel’in de akıl hocalığını yaptığı Windows 10 da bu sektörü domine etmesi beklenirken, Apple bu kitleyi kendinden uzaklaştırmak istemiyor. İlk silahı 13″ Retina’lı Macbook‘tu ve ikinci kozunu da çok yakında iPad Pro ile birlikte kullanacak. iPad Pro ile birlikte büyük oynamasını bekliyoruz Apple’ın ve bu büyüklüğü karşılayacak, minimum 10″ büyüklüğünde bir iPad cihazı, Apple tarafından lanse edilecek.

iPad Pro için birçok tanıtım tarihi ve çıkış tarihi bulunuyor. En muhtemel çıkış tarihi ise WWDC 2015‘teki tanıtımının ardından. WWDC 2015 etkinliğinde iPad Pro‘nun tanıtılma ihtimalli oldukça yüksek, bunun yanında da iPad Pro için tasarlanan aksesuarlar da WWDC 2015‘te tanıtılacak. Bu aksesuarlar belki de Surface Pro 3‘ler gibi hibrit kullanımlı olmasını sağlayacaktır iPad Pro’ların.

Adobe‘un 4K ve 5K program desteğini de var saydığımızda ve bu desteğin iPad Pro’lar için de gelmesi takdirde, Apple’ın kitlesi büyük oranda iş yükünden kurtulacak.

Bu arada, yeni iPad Pro‘ların da USB Type-C ile donatıldığı söyleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here