Ana sayfa Haber iPad Pro Ürünleri Hafif Bükülmeye Uğradı

iPad Pro Ürünleri Hafif Bükülmeye Uğradı

0

Apple tarafından yapılan açıklamada; iPad Pro ürünlerin hafif bir bükülmeye uğradıkları doğrulandı. Ancak şirkete göre bu; cihazın üretim sürecinin bir yan etkisidir ve zamanla kötüleşecek bir durum değil.

iPad’in amiral gemisinin performansını herhangi bir şekilde olumsuz etkilememeleri gerekiyor. Apple bu konuda, herhangi bir kusur olduğunu düşünmüyor.

Apple Firması, iPad İle İlgili Ayrıntıları Açıkladı

Tüm bu söylentiler; iPad kasalarında metal kaplama üzerine herhangi bir kötü muamele veya anormal darbe olmadan küçük bir eğri veya bükülme geliştiğinin iddia edilmesinin sonrasında geldi.

 

Günlük normal kullanım sırasında ya da iPad Pro’yu bir sırt çantasında taşıdıktan sonra yavaş yavaş gerçekleştiğini düşünen kişilerin gönderileri var. Bazıları da kutudan ilk çıkardıkları anda, iPad Pro ürünlerin bükülmüş olduklarını ifade etti. Bu konu technotoday ailesi olarak, bizim de gözümüzden kaçmadı.

Apple; algılanan kusurun hücresel iPad Pro ile kesin olarak sınırlı olduğunu söylemedi. Wi-Fi modelinin bazı alıcıları da bununla karşılaştığını iddia ediyor. Sadece kozmetik bile olsa, sektörün en fit ürünlerini üreten ve taklit edilen Apple için bu imaj çizdiren bir durum.

Apple sonunda konuyla ilgili bir onarım programı başlattı. Ancak yine de tüketicilerin bu konuda kafası karışık.
iPad pro ürünlerindeki kasa eğikliğiyle ilgili tüm yorumlarınızı heyecanla bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here