Ana sayfa Haber iPad Pro “S” ile ilgili gelişmeler var

iPad Pro “S” ile ilgili gelişmeler var

0

Apple, iPad Pro modelini eylül  piyasaya sürmesine karşın kendi hedef kitlesiyle birlikte genellikle Surface Pro kullanan veya mobil masaüstü yayıncılık çözümü arayışında olan kullanıcıları da etkilemeyi başardı. özellikle kalem olayı iPad Pro’nun mobil özelliğine daha farklı bir mecra kazandırmış oldu. Aslında kullanılan bir teknolojiydi ve gereksinimi olan bir teknolojiydi ancak Apple’ın bu konudaki duruşu bilindiğinden Apple’ın bu şekilde bir aparat geliştirmesi ve farklı aksesuar olarak piyasaya sunması gerçekten şaşırtıcıydı. Şimdi ise biraz daha az şaşırtıcı bir hamle daha geliyor Apple’dan. Edinilen bilgilere göre Apple, bir iPad Pro daha tanıtmak üzere gelecek yıl ve bu iPad Pro, kalemle birlikte farklı aksesuarlarla piyasada olacak. Bunlara ek olarak Apple‘ın bu iPad Pro‘su daha düşük inç boyutlarında, kabaca bir kompakt iPad Pro’dan söz edebiliriz.

Bu iPad Pro’un cinsi veya isimi iPad Pro S gibi bir isim olma ihtimali yüksek. Aslında “S” olayı biraz daha farklı gelişiyor Apple için, daha kompakt yapıda ancak aynı özellikleri barındırır. “S” konusunun bir başka önemi ise, iPad Pro’nun farklı bir mecraya; iPad’lerin satışlarını etkilemektense Apple için MacBook’lara bir alternatif olarak sunması, firmanın şimdilik bir planı. Kısacası iPad Pro S ile, bu model ailesi diğer iPad’lerden tamamiyle ayrıştırılmış olacak.

çıkış tarihi olarak tam anlamıyla bilgi yok. İPad Pro sözkonusu iken bu modelin 2017’nin mart ayında veya nisan ayında tanıtıabileceği, somutlaşmasıyla ilgili gelen ilk haberler arasında.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here