Ana sayfa Haber iPad Pro için daha iyi klavyeli kılıflar Brydge’den geldi

iPad Pro için daha iyi klavyeli kılıflar Brydge’den geldi

0
ipad pro, brydge klavye

Tabletlere bir laptop form faktörü vermeyi hedefleyen klavyeler üreten Brydge, yeni Apple ürünleri iPad Pro serisi için de kendisini gösterdi. Tabletin her açıda sabitlenmesine olanak sağlayan bu klavyeler Apple’ın kendi klavyesine kıyasla gayet üstün.

Bir bilgisayarı bilgisayar yapmada en önemli faktörlerden bir tanesi olan klavye, günümüzdeki geçiş sürecini kolaylaştırmada etkin rol oynayabilir. Apple’ın tabletleri varsayılan bilgisayar haline getirmede çıktığı yolda bu tür cihazlar ciddi önem arz ediyor. Hatırlarsanız firma buna paralel olarak fiyatlarını da güncellemişti. Yeni tanıtılan MacBook Air modeli, eskisine göre 200 dolar daha pahalı hale geldi. Bu 1200 dolarlık cihazdan çekinen kullanıcılar bir alt fiyat segmentinde yer alan 12,9 inçlik iPad Pro’ya yönelecektir. Bu cihazın fiyatı 999 dolar seviyesinde olsa da gerekli aksesuarlar ile birlikte maalesef toplam fiyat MacBook Air’ın çok çok üzerine kolayca çıkacak.

2019’un ilk aylarında satışa sunulacak iPad Pro için Brydge klavyeler henüz bir fiyata sahip değil. Firmanın şimdiki iPad modellerine sunduğu klavyeler 139,99 ve 149,99 dolar seviyesinde bulunuyor. Bu fiyatlar korunursa Apple’ın kendi ürünlerine iyi birer alternatif olacaklardır.


Aracı: Jon Porter / The Verge

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here